banner851

banner614

ÖZLÜ, BAŞKAN VE YARDIMCISINA İSTİFA ADRESİNİ GÖSTERDİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor Yönetim Kurulu tarafından belediye ve STK’lara yönelik ‘Düzcespor’a verdiğiniz sözü tutun’ vurgusu yapılan açıklama ve ardından bir yerel gazetede çıkan ‘Para verdiğiniz yok! Maça geldiğiniz yok!’ başlıklı haberlere sert tepki gösterdi. Öncü Haber’e konuşan Başkan Özlü, Düzcespor’a olan desteğin devam ettiği ve yönetimle görüşmelerin sürdüğü bir dönemde bu haberlerin çok yakışıksız olduğunu ifade etti. Başkan Özlü Düzcespor Yönetimine ‘Memnun değilseler, istifa edebilirler’ çağrısı yaptı.

banner846
Gündem 13.04.2021, 11:18 13.04.2021, 14:14
7390
banner844

Adı şampiyonluğa oynarken son haftalarda üst üste yaşanan puan kayıplarıyla gündeme gelen Düzcespor’un yönetim kurulu, geçen hafta, “Verdiğiniz sözü ne zaman yerine getireceksiniz? Lig bittikten sonra mı?” başlıklı bir açıklama yaparak Düzce Belediyesi ve STK’ların ‘söz verdikleri desteği sağlamadıklarını’ iddia etmişti.

Bu açıklamanın yankıları sürerken yerel bir gazetede Başkan Özlü ve diğer protokol üyelerinin fotoğrafını içeren “Para verdiğiniz yok! Maça geldiğiniz yok! Perşembe günü tesislere gelin de bari çocuklara moral verin.” ifadelerini içeren bir haber yayımlandı.

BAŞKAN ÖZLÜ, ÖNCÜ HABER’E KONUŞTU

Yaşanan iki olayla ilgili Öncü Haber’in sorularını cevaplandıran Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, "Düzcespor’a desteğimiz devam ediyor, bundan sonra da devam edecek.” vurgusu yaptı.

“BU ŞEKİLDE HABER YAPILMASI ÇOK YAKIŞIKSIZ”

Kulüp başkanı ve yöneticileriyle destek konusunda sürekli görüştüklerini ifade eden Başkan Özlü, “Bu desteğin kapsamı ve süresi konusunda geçen hafta kendileri ile görüştüğüm kulüp yöneticileri Sayın Gökhan Kapoğlu ve Sayın İslam Keleş’e bilgi verdim. Buna rağmen bu şekilde bir haber yapılması çok "yakışıksız".” sözleriyle Keleş’in sahibi olduğu gazetede kendisini hedef alan haberleri eleştirdi.

“DÜZCESPOR YÖNETİMİ HER ŞEYİN HAZIR GELMESİNİ BEKLİYOR”

Düzcespor’a destek sağlamak üzere belediye olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını ancak Düzcespor Yönetimi’nin kolaya kaçtığını belirten Başkan Özlü, “Destek sağlama konusunda yönetim formül üretemiyor. Risk alamıyor. Her şeyin kolayından ve hazır gelmesini bekliyorlar.” dedi.

“MEMNUN DEĞİLLERSE İSTİFA EDEBİLİRLER!”

Yapılan açıklamalara ve basında çıkan haberler üzerinden Düzcespor Başkanı Kapoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Keleş’e seslenen Başkan Özlü,” Memnun değillerse önceki yönetimler gibi istifa edebilirler. Düzcespor batmaz. İnsanlara kara çalarak destek istenmez. Bu şekilde destek sağlanamaz, bunu dahi bilmiyorlar." diye konuştu.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (12)
Huseyin 4 ay önce
Baskan birazda halkla ic ice ol halktan uzaksin bir randevu bile alamiyor insanlar secimden onceki ozluyle sonrasi cok farkli maalesef
beledıye 4 ay önce
bu rest agır gelmıs bırı gıder bırı agır yara alır dıycemde.burası duzce aksama sarılırlarsa sasmayın.bırlık msları ıle...duzce eskı duzce degıl.durus eskı durus degıl
ozc 4 ay önce
belediye başkanı çok haklı yönetemiyorsan gidersin
sinan kambur 4 ay önce
neden istifa etsinler ki!! belediye ağaç çiçek böcek milyonlar harcıyor,isterseniz ederseniz ama orda rant yok deyilmi,
Ertunç Çakmak 4 ay önce
Ya Faruk bey sizi takdir ederim eşinizi de tanıdım , bence hastanemize gelmiş ,en iyi 2 başhekimden biriydi,hatta bir kez onu kandırmak istedim :) gözümün içine bakıp sen beni kendin gibi sandın galiba demişti :)))) ... Düzce zor bir yer ne diye buraya Başkan oldunuz anlamak çok zor keşke bir kenara çekilip keyfinize baksaydınız.
kırmızı şimşek 4 ay önce
biz bu özlünün düzcespor hakkında ne düşündüğünü biliyoruz...elinde olsa kapatacak
Dûzceli 4 ay önce
Sayın özlü çok doğru söylüyor
Gökhan SERDAR 4 ay önce
akepenin sağlığı ticarethaneye sosyal belediyeciliği sadaka kurumuna çevirdiği gibi düzcespor klübünü de a.ş. yapmaya çalışıyor. favuk özlü düzcelileri başkalarıyla karıştırma sizin gibi alınıp satılmaz. düzcespor klüptür.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın