banner851

banner955

ÖZLÜ: BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİSİNİZ

Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 196’ncı yıl dönümü dolayısıyla Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri yemekte bir araya geldi.

Gündem 07.09.2022, 09:45
515
ÖZLÜ: BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİSİNİZ
banner1032

Düzce Belediyesi, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 196’ncı yıl dönümünde personelini unutmadı. Erguvan Tesisleri’nde düzenlenen kutlama programına Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, Başkan Yardımcıları Hasan Günden, Oya Kocaman, Okan Kaltu, belediye meclis üyeleri, daire müdürleri ve zabıta personeli katıldı.

ÖZLÜ’DEN MESAJ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de bir mesaj göndererek zabıta personelinin Zabıta Haftası’nı kutladı. Özlü mesajında, “Zabıta Teşkilatı sayesinde şehrimizde düzeni, tertibi, hukuk ve yönetmelikleri uyguluyoruz. Mesai gözetmeksizin görevi başında olan zabıta arkadaşlarımız bu yüzden bizim için çok önemlisiniz.” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR BELGESİ

Programda bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Hasan Günden, Zabıta Müdürü Selçuk Yıldırım ve zabıta ekiplerine şehirdeki hummalı çalışmaları için teşekkür etti. Dünya Düzce Günleri etkinliğinde görev alan ve yoğun bir biçimde çalışan zabıta personellerine teşekkür belgesi takdim edildi.

Yorumlar (0)
15
kapalı