banner851

banner614

ÖZLÜ ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

banner619

Tam kapanmayı fırsata çeviren Düzce Belediyesi, çalışmalarını 24 saat esasına göre yürütüyor. Tam kapanmayı fırsata çevirerek adeta zamanla yarışan ekipleri Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü gece ve gündüz yaptığı ziyaretler ile yalnız bırakmıyor.

banner846
Gündem 04.05.2021, 17:10 05.05.2021, 16:58
2755
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün, “kapanmayı fırsata çevireceğiz” açıklamasının ardından 29 Nisan tarihinde sahaya inen ekipler 24 saat esasına göre çalışıyor. Zamanla yarışan ekipler, İstanbul Caddesi başta olmak üzere birçok noktada sabahın ilk ışıklarına kadar mesai yapıyor.

GÜNDÜZ PROJE, GECE ÜRETİM ZİYARETİ

Ekipler tam kapanma döneminde rutin Belediye hizmetlerinin yanı sıra saha çalışmalarına ağırlık verirken Başkan Özlü de ekipleri yalnız bırakmıyor. Kent estetiği projesinin başlaması ile birlikte ekipler ile birlikte sahaya inen başkan Özlü çalışmaları yakından takip ediyor. Gündüz projenin uygulama noktalarını ziyaret eden Başkan Özlü, gece de üretim şantiyesini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceliyor.

“ZAMANLA YARIŞIYORUZ”

Tam kapanma döneminde zamanı verimli kullandıklarını ifade eden Başkan Özlü; “ Düzce için titizlikle hazırladığımız projelerin uygulama aşamasında da hassas davranıyoruz. Kent estetiği projesi başta olmak üzere diğer birim çalışanı personelimiz tam kapanma dönemini fırsata çevirdiler. Tüm ekiplerimiz Düzce’nin dönüşüm projeleri için gayretle çalışıyor” ifadelerinde bulundu.

DÜZCE BELEDİYE ŞANTİYESİ 7/24 ÇALIŞIYOR

Düzce’nin cazibe merkezi haline gelecek Kent Estetiği projesinin çalışmalarını başından bu yana yakından takip eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, gece ekibinde olan personelin çalışmalarını da inceledi. Belediye şantiyesindeki personel ve Beltaş yönetimiyle bir araya gelen Özlü, “ Arkadaşlarımız 7/24 işlerinin başında ve çalışmalarımızın alt yapı malzemelerini hazır hale getiriyorlar. Tam Kapanmayı avantaja dönüştüreceğiz demiştik. Tüm ekiplerimiz mesai mefhumu göstermeksizin çalışıyorlar. Biz de onları yalnız bırakmıyoruz. Projelerimizi hayata geçirdiğimizde Düzce bambaşka bir kent haline dönüşecek. Bu süreçte gece gündüz demeden çalışan arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Özlü, belediye şantiyesinde personelle birlikte sahur da yaparak personele çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar (13)
yağmur 3 ay önce
38 yıllık ömrünü tamamlamış atıksu hatlarını yenilemediniz çok mu zordu ?
Eski Düzceli 3 ay önce
Düzce Bambaşka Olacak Derken Zaten Bambaşka oldu sayenizde Türkiye nin her yerinde olduğu gibi Düzce de Birleşmiş Milletler Mülteci Kampı gibi. İpini Koparan göçmen doldu. Hayaldi Gerçek Oldu.
alios 3 ay önce
birşey söylemek istiyorum öncü ailesine ne kadar kötü haber anlatıyorsunuz sizi dinlerken nefesim kesiliyor biraz nefes alıp anlatsanız herşey dinlenebilir ve izlene bilir olacak teşekkürler
düzce li 3 ay önce
düzce il olalı bu istanbul caddesi ne cekti ise hep yeni rantlar yüzünden cekti paranın gözünü seveyim
Düzceli 3 ay önce
Başlığa bak. DÜZCE BAMBAŞKA BİR KENTE DÖNÜŞECEK şok şok. 300 metrelik bir cadde kaçıncıya sökülüp yapılıyor tramvay bile geçti bişey değişmedi ama siz hep alkışa devam. Sizdense sorun yok çünkü hep destek yazıları yazın aferin size
Batuhan 3 ay önce
Kaç defa daha yıkıp yapıcaksiniz babanınız parası ya harcayın
düzce 3 ay önce
Ne ekmek yediler şu caddeden be. yazıklar olsun.
nsm 3 ay önce
son 25 senede oldugu gibi mi? 25 yilda yapmadiklarinizi simdi mi yapacaksiniz? saka misiniz siz gercekten?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın