banner851

banner614

ÖZLÜ: "HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ"

Düzce Belediyesi ekipleri, Yeni Tip Koronavirüs (Covid 19) testi pozitif çıkan vatandaşlara Başkan Özlü’ nün selamını ve her zaman yanlarında olduklarını ileten telefon araması yapmaya başladı. Bu kapsamda hastalığa yakalanan binlerce Düzceli vatandaşa telefon açıldı.

banner619
Gündem 11.12.2020, 10:56
848
ÖZLÜ: "HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ"

 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü' nün talimatları ile Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli’nin  koordinatörlüğünde özel bir ekip oluşturularak korona testi pozitif çıkan vatandaşlar telefon ile aranarak Başkan Özlü’ nün selamları iletilip talepler tek tek not alınıyor. Korona-virüs ile mücadele konusunda sıkı tedbirler alan Düzce Belediyesi, maske dağıtımının yanı sıra vatandaşlarla da yakından ilgilenmeyi sürdürüyor.

“Hemşehrilerimizin yanındayız”

Testleri pozitif çıkan vatandaşların aranarak moral ve motivasyonlarının yüksek tutulması için gayret sarf ettiklerini belirten Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “ Düzce Belediyesi olarak her zaman yanlarında ve destekçisi olduğumuzu hemşehrilerimize bir kez daha hatırlatmak istedik. Ülke ve şehir olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Son günlerde artan vakaların ardından vatandaşlarımızın moralini yüksek tutmak, hal hatırlarını sormak ve ihtiyaçlarını karşılamak için kurduğumuz özel ekip, telefon ile vatandaşlarımıza ulaşıyor.  Belediye olarak vatandaşlarımızın bu zorlu süreci can kaybı olmadan atlatması için elimizden gelen desteği veriyoruz” diye konuştu.

Üç temel kurala mutlaka uymalıyız

 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Bu zorlu süreci birbirimizi kollayarak, tedbirlere uyarak atlatacağımızı düşünüyorum. Üç temel kurala maske, mesafe ve hijyen tedbirlerini asla ihmal etmeyelim. Zorunlu haller dışında evden de dışarı çıkmayalım, toplu alanlarda bulunmayalım” dedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (5)
AKİF ÇELİK 10 ay önce
Reklam yapmayın hizmet yapın vatandaş susuzluktan kırılıyor 3’üncü aydan bu yana halen suyumuz yokkk ....
AKİF ÇELİK 10 ay önce
Reklam yapmayın ... vatandaş susuzluktan kırılıyor... 3’üncü aydan bu yana......
Hasta sahıbi 10 ay önce
Başkan, Özür dilerim Bakanımız tell açınca manen hastalar canlndı. Ve taburcu oldular. Tebrikler Düzceyi köye çeviren zihniyet Alkışlamak lazım.
ahmet telli 10 ay önce
telefon acmaktan baska ne yaptınız
Hh 10 ay önce
Laf-ü güzaf