banner851

banner614

ÖZLÜ: HER ŞEY DÜZCELİLER İÇİN...

banner619

Merkeze bağlı Çakırlar ve Beyciler mahallelerine giderek, sıkıntı ve taleplerini dinlemek için vatandaşlarla bir araya gelen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kısa zamanda belediyenin sorumluluğundaki 56 mahallenin tüm ihtiyaçlarının karşılancağını belirterek, "Her şey Düzceliler için..." dedi.

banner846
Gündem 10.10.2019, 13:53 10.10.2019, 18:06
976
banner844
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahallelerde vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Her gün en az iki mahalleye giderek vatandaşlarla birebir görüşen Başkan Özlü, ilk olarak Beyciler Mahallesi'nde düzenlenen toplantıya katıldı.

"Bizden ne istiyorsanız yapmak için var gücümüzle uğraşıyoruz"

Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Özlü, "Kaynaklarımız müsaade ettikçe, elimizden gelen en iyi hizmeti yapmak için çalışıyoruz. Bakın buraya çalışma arkadaşlarımla birlikte geldim. Ben dahil hepimiz sorumluluğumuz altındaki konular hakkında sizlerin beklentilerini karşılamak için buradayız. Seçim öncesi yaptığımız görüşmeler ve mahalle sözleşmeleri dışında bizden ne istiyorsanız yapmak için var gücümüzle uğraşıyoruz.

Allah nasip ederse kısa süre içinde sorumluluğumuz altındaki 56 mahallenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağız." şeklinde konuştu.

Sorunları dikkatle dinledi
Daha sonra Çakırlar Mahallesi'nde vatandaşlarla buluşan Başkan Özlü, burada düzenlenen toplantıya gençlerin ilgi göstermesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Üniversite ve çevresi hakkındaki sorunları dikkatle dinleyen Özlü konu hakkında ayrıntılı bir inceleme yapacağını söyledi.

Mahallelerde daha çok altyapı yetersizliği olduğunu belirten Başkan Özlü, "Bakın her mahalleye gidip vatandaşlarımızla birebir görüşüyoruz. İnşallah gelecek kasım ayında birinci tur toplantılarımızı tamamlamış olacağız, bu ziyaretler düzenli olarak tekrarlanacak ve devam edecek.

Her şey Düzceliler için, sizler için" ifadelerini kullandı.Vatandaşların kendisine gösterdiği ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti anlatarak sözlerini bitiren Başkan Özlü toplantıya katılan herkese teşekkür ederek mahalleden ayrıldı.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (17)
fatih mah. 2 yıl önce
Fatih mahallesinde imkan olduğu halde insanların oturup çay içeçeği bır park yok ama söz var muhtarda tırt hadi bakalım
CAN . D 2 yıl önce
SAYIN BASKAN ULASIMADA BI EL ATIN AVRUPADA YOK MÜNÜBÜS YOLCULUGU DÜZCE AKCAKOCA SAKARYA BOLU ARASI NEDEN BELEDIYE MODERN HALK OTOBÜSLERLE YOLCULUK YAPILMAZ DURAKLAR COK KÖTÜ COK AVRUPADA OTÖBÜSÜN NE ZAMAN GELECEGINI BILDIREN LED PANOLAR VAR VE NUSRETDIN MH LESINDE ELETIRIK TELERI TIRAFO NEDEN YERIN ALTINA ALINMAZ HE KALDIRIMLARDA ORDA ARABALAR PART EDER YAYALAR YOLDAN GIDER AVRUPADA GÖREMESIN BÖYLE MANZARALAR
Düzceli 2 yıl önce
tek sorum var.Ulaştırma hizmetlerini ali şahinmi yönetiyor.Getir götür işlerini iyi bilir.
düzceli 2 yıl önce
doktoru bu kadar hastanede gören varmı ettiği yeminin içinde bşk yrd varmıydıki.demekki her şey menfaate dayalı diye düşünüyorum.
NURETTİN 2 yıl önce
HERŞEY MAKAM İÇİN HERŞEY KOLTUK İÇİN ..BAŞKANDAN Bİ RANDEVU İSTEYİN BAKALIM...6 AYDA VERİRMİ..
Hasan 2 yıl önce
Başkanım bu millete sizin gibi icraatta sınır tanımayan biri lazım dı. Bu millet bunu hak ediyor.
aksakallı 2 yıl önce
siz vatandaşı enayımi sanıyorsunuz kadeşim biriniz yol satar birinizyapar biriniz yikar size yazıklar olsun belediyenin paralarını savurdunuz yaptıklarınızla öğünün
Eray 2 yıl önce
Eylemle söylem çok farklı..Vatandaş umurunuzda değil.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın