banner614

ÖZLÜ İL TEŞKİLATI TOPLANTISINA KATILDI

banner619

Partisinin düzenlediği toplantılara katılmamakla eleştirilen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Teşkilatı İstişare Toplantısı'na katıldı. Özlü, toplantıda, 6 aylık çalışmalarını anlattı.

Gündem 12.11.2019, 16:54 13.11.2019, 18:22
771
ÖZLÜ İL TEŞKİLATI TOPLANTISINA KATILDI
banner785
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanlığı'nda parti binasında düzenlenen istişare toplantısına katıldı. İl Başkanı Mustafa Keskin, Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş belediye meclis grubu ve il yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu toplantıda Düzce Belediyesi'nin son 6 aylık döneminde yapılan çalışmaları anlatan Başkan Özlü hazırladığı sunumu partisinin üyeleri ile paylaştı.


"Keskin her ay düzenlenen il istişare toplantısına beni de davet etti"
Toplantıya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Özlü, Düzce'ye hizmet etmenin, iş birliği ve uyumlu çalışmaya bağlı olduğunu ifade etti. Başkan Özlü, şunları kaydetti: "Partimin İl Başkanı Sayın Mustafa Keskin her ay düzenlenen il istişare toplantısına beni de davet etti.Belediyemizin 6 aylık performansını birlikte istişare fırsatı bulduk. Toplantıda meclis üyelerimiz ve il yönetiminde olan arkadaşlarla projelerimizi, yapabileceklerimizi konuştuk, burada bizimle olan herkese teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz 12 Kasım depreminin 20. yılını anıyoruz. Düzce'nin kentleşmesi konusunda aldığımız radikal kararlar da ortadır, bu şehri deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa etmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile deprem şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum."
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (6)
serefiye mahallesi sakini 1 yıl önce
serefiye mahallesinde bir yagmur yagdiginda sokaklar göl ,daha alt yapi yapilmamis baskanim ,tiryaki sokaga adam sabah arabasini birakip aksam geliyor bunuda anlat baskanim,
8161 1 yıl önce
Hiç bir sey yapilmadi hergeçen gün kötüye gidiyor
Vatandaş 1 yıl önce
Bu koltuklara kadar gelmiş kişiler Istişare yaparak düzce ve halkı icin engüzelini yapmaya calışin şehrin havasını suyunu toprağını düşünur calışmakar yapılması temennilerimuz
Dertli 1 yıl önce
Sayın başkan icraat sıfır ne yapıldı yazında halkta bilsin nereye ne yaptiniz hangi sorun çözüldü
Vatandaş 1 yıl önce
Altı ay fiyasko resmen..Tek icraat yapıp tekrar yıkmak..
Torpil 1 yıl önce
Torpille alınıp onca sicili bozuk beledeyı şöförlerı neolcak
kapalı