banner851

banner955

ÖZLÜ İSTİFAYI KABUL ETTİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün yakın arkadaşı iş insanı Önder Tonyalı belediye ile bağlarını tamamen kopardı. Belediye şirketi BELTAŞ A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini mart ayından bu yana yürüten Tonyalı, görevinden istifa etti.

Gündem 29.07.2022, 17:26 30.07.2022, 15:08
5552
banner986

Siyasi arenada yer aldığı milletvekilliği döneminden bu yana Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün yakınında olmaya özen gösteren, bakanlık döneminde bu ilişkisini daha da kuvvetlendirmek için sıkı diyaloğa önem veren iş insanı Önder Tonyalı ile yollar ayrıldı.

Düzce Belediye Başkanı seçilmesinin ardından sık sık kendisini ziyaret eden, istişarelerde bulunan Tonyalı’ya belediye işleri ile yakın ilgili olması üzerine çeşitli görevler veren Başkan Özlü, son olarak geçtiğimiz mart ayında belediye şirket yönetimlerinde yaptığı revizyonda iş insanını, BELTAŞ A.Ş.’nin başında olan eski Vekil Fevai Arslan’ın yardımcısı olarak atamıştı.

Tonyalı’nın BELTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak 4 aydır yürüttüğü görevden istifa ettiği öğrenildi. Sakarya’dan Düzce’ye gelerek inşaat, doğalgaz, otomotiv, medya ve son olarak eğitim alanında faaliyet gösteren şirketler kuran Tonyalı, özellikle Mutfak Sanatları Merkezi’ne dönüştürülen Düzce Kasrı’nın yıkımı ve yeniden inşası sürecini bizzat takip etmişti.

Düzce’nin yönetiminde Özlü’ye görüşleri ile destek vermeye özen gösteren Tonyalı’nın daha önce de Arslan’ın yardımcılığı görevini bırakmak istediği öğrenildi.

Başkan Özlü’nün geçtiğimiz günlerde bir kez daha ‘İstifa ediyorum’ diyen Tonyalı’ya ‘Tamam’ diyerek, resmi süreci başlattığı bilgisi edinildi.

banner844
Yorumlar (6)
Bşkn 2 hafta önce
Bu adam niye hala ortalıkta dolaşıyor kardeşim git torun larınla oynasana doksan dakikalık maçı bitirmiş uzatmalara kalmışssın hala neyin peşindesin git camiye sıfatın bile insan suretinden çıkmış git abdest al namaz kıl seni yaratan Rabbim e yalvar af dile napıyon sennnn heyyy
HESAP VAKTİ YAKLAŞIYOR 2 hafta önce
Güzel Düzcemiz sizin gibiler yüzünden hak ettiği gelişimi bir türlü sağlayamadı.Yazık size.Bir dönem daha boşa gitti.ALLAH'ınızdan bulun inşAllah!
helal 2 hafta önce
ye kürküm ye dünyası
Ertan 3 hafta önce
Ah tonyali ah neye yararsın.
Seni çalışanlarına sormak lazım.
SÖZDE BAŞKAN 3 hafta önce
YEKÜRKÜM YE,KALICI KONUTLARDAİ GEZGİNCİ ÇIĞIRTKANLIK YAPAN ŞAHISLARI NEDEN KOVALAMIYORSUN
Gidici 3 hafta önce
Sira geldi gonul asuk
31
açık