banner851

banner955

ÖZLÜ KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞTÜ…

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, D-100 ve D-655 Karayollarının Peyzaj Projesi ile ilgili Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile görüştü. Projenin kısa sürede hayata geçirilmesi bekleniyor.

Gündem 11.06.2020, 17:31
4451
ÖZLÜ KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞTÜ…
banner1032

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, seçim döneminde söz verdiği bir projeyi daha hayata geçiriyor. D-100 ve D-655 Karayolları için hazırlanan proje ile ilgili Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile görüşen Başkan Özlü, projenin detayları hakkında Genel Müdür Uraloğlu’na bilgi verdi. Genel Müdür Uraloğlu’ndan proje ile ilgili olumlu yanıt alan Özlü, projenin hayata geçirilmesi için çalışmalara başladı.

Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü ile toplantı yapıldı.

Özlü’nün Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile görüşmesinin ardından, Belediye Başkan yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, Karayolları 4. Bölge Müdürlüğünde yetkililerle toplantı yaptı. Toplantıda D-100 ve D-655 Karayolları Peyzaj Projesi masaya yatırıldı.

Özlü Tuner’e talimat verdi…

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcısı Dr. Tuncer, proje ile ilgili Başkan Özlü’nün kendisine talimat verdiğini belirterek,  “Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü ile toplantımızı yaptık. Düzcemiz’in D100 ve D655 yollarının peyzaj çalışmaları için projelerimizi hayata geçiriyoruz. Faruk Özlü karayolları genel müdürü ile görüştü, bana talimat verdi. Şehrin giriş çıkışları yemyeşil olacak, özel peyzaj çalışmaları yapacağız” dedi.

Yorumlar (16)
Aa 2 yıl önce
İşsizlik had safhada. Doktor ameliyat yapmaz, mühendis geliştirmez. Liyakat diyorduk. Ameliyatı kim yapsın? Tabi ki herkesin fikri var ammavelakin neyyse.
Harbi Adam 2 yıl önce
Fisko kavşağı çalışması sanırım önümüzdeki 35 yıl içinde olacak değilmi sayın başkanım??!!!!₺@&#*##
Yerli 2 yıl önce
Olimpiyat, As taksi, Fisko kavşaklarına çözüm bulamayanlar saçma sapan peyzaj işlerine girişmişler. Çevre yolunu bitirin önce
cengiz Başkana 2 yıl önce
sayın Başkan.Cedidiye Nh.Göksel Sokak Halı saha kenarındaki orada ikamet edenen bulunaisimlihanım çöp konteynırlarını kaldırttı.Bu kadının bir yakını Belediyede Muhtarların bağlı olduğu birimin müdürü Ayşe Hanım.Çöp konteynırlarının birini getirtti dar sokağa koydurttu birini aldı birinin balkonun altına koydurttu ki o konteynırlar onun evinin önunde değil kimsenin evinin önunde değil.Bu kadın Temizlik İşleri Başkanımı..Lütfen biraz ilgilenin.Alikıran baş kesen olmuş.Kimden alıyor bu cesareti...
oozturk 2 yıl önce
fisko kavşağını kim yapacak? yığılca belediyesi mi? peysaj mı önemli fisko kavşağı mı?
FOTO BAŞKA HABERE Mİ AİT 2 yıl önce
SAYIN ÖZLÜDEN BAHSEDİLİYOR AMA FOTOĞRAFTA YOK, NİYE Kİ.
Kemal kaya 2 yıl önce
Düzcenin tek kurtuluşu hızlı tren
Azmimilli Cihangir 2 yıl önce
Güzel müjde.Düşünüp uğraşanlara selam olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28
açık