banner851

banner614

ÖZLÜ TANAL HAKKINDAKİ ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKTİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, 2020 başında Düzce’nin çöp sorunu ile ilgili sosyal medyadan bir tartışma yaşamış ve birbirlerine zehir zemberek sözler söylemişlerdi. Kendisini hedef alan paylaşımları üzerine Başkan Özlü, Tanal hakkında “kamu görevlisine hakaretten" Düzce Cumhuriyet Savcılığı’na suç̧ duyurularında bulunmuştu. Haziran ayında Tanal’ın Özlü’yü makamında ziyaret etmesi sonrası başlayan barışma sürecinde buzlar tamamen eridi. Başkan Özlü’nün vekili Av. Ali Dilber Özlü’nün Tanal hakkındaki şikayetlerini geri çektiğini açıkladı.

banner619
Gündem 04.11.2020, 11:05 04.11.2020, 12:21
2374
ÖZLÜ TANAL HAKKINDAKİ ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKTİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, yıl başında Düzce’nin çöp sorunu, çöp tesisleri ve çevre kirliliği konusunda sosyal medya üzerinden tartışamaya başlamış̧ ve Mahmut Tanal, Dr. Faruk Özlü ’ye sert sözler söylemişti.

Tanal’ın kendisini hedef alan paylaşımları üzerine Özlü̈,  “kamu görevlisine hakaretten" Düzce Cumhuriyet Savcılığı’na suç̧ duyurularında bulunmuştu.  Suç̧ duyuruları üzerine Mahmut Tanal hakkında soruşturmalar başlatılmıştı.

Öte yandan Tanal, geçtiğimiz haziran ayında Düzce’ye gelerek, hem tartışama konusu çöp tesislerini ziyaret etmiş̧, hem de ardından Belediye Başkanı Özlü ’ye nezaket ziyaretinde bulunarak, yapılan çöp tesisi yatırımını beğendiğini,  Türkiye çapında bir tesis yapıldığını ifade etmişti.

Bu ziyaret sırasında Tanal ve Özlü’nün arasındaki buzlar eridi ve yaşanan gerginlik sona erdi. Bu gelişmeler üzerine Dr. Faruk Özlü ’den bir adım daha geldi. Başkan Özlü’nün vekili Av. Ali Dilber bir açıklama yaparak Özlü’nün, Tanal’a yönelik Cumhuriyet Savcılığına yapmış olduğu şikayetlerini geri çektiğini duyurdu.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (3)
Can 11 ay önce
Hecinlerdeki Köylüler de artık şikayet etmiyor, demek ki herkesin bir fiyatı var, ederinizi alamayınca ağlamak yok tamam mı?
Sezgin günaydın 11 ay önce
Para konusur gerçek susar misali
Sezginnn 11 ay önce
Eee ayni trendeler siyaset demek menfaat demektir .....ÇIKARCILAR......