banner851

banner614

ÖZLÜ’DEN DEVRİM GİBİ KARAR!

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, milyonlarca sürücüyü trafik polisleriyle karşı karşıya getiren ‘cam filmi’ konusunda devrim gibi bir karar vererek 'onaylı' olmak şartıyla serbest bırakıldığını belirtti.

banner619
Gündem 26.10.2016, 19:16
5311
ÖZLÜ’DEN DEVRİM GİBİ KARAR!
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Araçların İmal, Tadil ve Montajı (AİTM) Hakkında Yönetmeliği sil baştan değiştirdi. Bugünkü Resmi Gazete’de cam film serbest oldu.

CAM FİLME ÖZGÜRLÜK
Trafik polisleri ile sürücüler arasında büyük soruna neden olan, ceza kesilir, kesilmez tartışmalarına neden olan cam film kaplaması, onaylı firmalarca üretilmesi koşuluyla serbest bırakıldı.

“GÜNCELLEDİK”
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, vatandaşların karayollarındaki can ve mal güvenliğinin artırılması, kullanılacak araçların yüksek güvenlik seviyesinde olmasını sağlamak üzere yürürlükte bulunan yönetmeliğinigünün teknolojik şartlarına göre yenilediklerini belirtti.

 
Yorumlar (4)
vatandaş 5 yıl önce
Özlü bakan, Düzce halkı hiç bir şekilde doğru dürüst belediye hizmeti alamıyor.
Lütfen Düzce'ye geldiğinizde şehrin mahallelerini şöyle bir gizlice dolaşın , kalıcı bölgesine bakın. Sahipsiz öylesine yaşayan bir şehir olduk.
Düzcee 5 yıl önce
D İ Y O R K İ Onaylı olursa SERBEST..Yani öyle sanayi köşesine gidip Önüne gelenden CAM FİLMİ taka bilirsin demiyor.Orjinalitesi olacak TSE olacak.Daha AÇIK nasıl anlatılır ki.....
Yani? 5 yıl önce
Yani ney serbestmi açık konusun vatandaşın anlicagini anlatin
Yusufoğlu 5 yıl önce
VAllahamı inanmam