banner614

ÖZSOY AÇIKLADI

banner619

Düzce TSO önceki dönem Meclis Başkanı, MHP Düzce eski İl Teşkilattan Sorumlu Başkan yardımcısı Nusret Özsoy, "aday olması" konusunda büyük baskı olmasına rağmen işlerinin yoğun olmasını gerekçe göstererek "Teveccüh gösterenlere teşekkür ediyorum ancak aday olmayı düşünmüyorum" dedi..

banner846
Gündem 31.08.2015, 15:52
5254
ÖZSOY AÇIKLADI
banner844

MHP Düzce Milletvekilliği Aday adaylığında adından en fazla söz edilen Düzce Ticaret ve Sanayi Odası önceki dönem Meclis Başkanı, MHP eski İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Nusret Özsoy, "aday olması" konusunda ciddi baskı olmasına rağmen şimdilik işlerinin yoğunluğu nedeniyle aday olmayı düşünmediğini söyledi.

 

Özsoy "Gösterilen teveccühe şimdiden çok teşekkür ediyorum. Ancak şu an işlerimin yoğunluğu nedeniyle siyasete ayırmam gereken vakti ayıramayacağımı düşünüyorum.Oysa siyaset sorumluluk ister özveri ve mücadele ister. Özel işlerimin yoğunluğu benim motivasyonumu olumsuz yönde etileyeceği için bu yüzden bu dönem milletvekili aday adayı olmayı düşünmüyorum.Bana bu görevi layık görenlere gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

 

Siyasetin uzun soluklu bir yarış olduğunu kaydeden iş adamı Nusret Özsoy "Milletvekilliği  hizmet makamıdır. Millete hizmet etme yeridir. Halkın istek ve taleplerini karşılama yeridir. Vatandaşın dert ve dileklerini dinleme ve çözüm bulma yeridir. Bu görev ve sorumluğu üstlenecek arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum.Seçimin de hayırlara vesiye olmasını diliyorum" dedi.

 

Nusret Özsoy, bir dönem Ak Parti İGM Üyesi olarak görev yapmış daha sonra MHP İl Yönetiminde Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak MHP'de siyasete devam etmişti.

Haber:E.TAYHAN

Yorumlar (22)
Gölyakalı 6 yıl önce
Hayırlı olsun. Duzceye faydali olacak bi insan.
Ama Onur özen le olmaz bu iş Il bask.Halil uzun merkez ilce bask. Ümit yilmaz Bu atamalatı bekliyoruz. Genel merkez bunlari görsün artik
kızılay meydanı esnafı 6 yıl önce
çarşı merkez seni çok seviyo başkan vekilliiğin garanti bil... aday ol...
ADİGE 6 yıl önce
ORDULULARDAN KURTAR DÜZCEYİ ADAY OL ABİ
Aydınpınar caddesi 6 yıl önce
Abi''miz hiç bir zaman görevden Kaçmaz aday olsada olmasa da onu sevenler herzaman yanındadır.millet vekili olsada olmasada bu Şehre yaptığı hizmetler ve insanlara yaptığı iyilikler mevcut milletvekillerinden daha fazladır..
bir çerkes 6 yıl önce
Bu ülkenin topraklarında yaşıyor nimetlerinden faydalanıyorsak elbette çerkes olduğumuz kadar da türküz,hem bu ülkede yaşayıp hemde çerkesler mhpye hizmet etmemeli diyenleri anlamakta zorluk çekiyorum!!!
yılmaz 6 yıl önce
ocağa maddi destek verdiği için HEMEN ÜLKÜCÜ OLUNUYOR ya,önce akp den kaydını sildirsin,MHP ye üye olsun sonra bakarız.
Abhazya 6 yıl önce
Devletine milletine bağlı bi kardeşimizdir.Vardır Bir Bildiği Kardeşimin Yolun Açık Olsun.
mehmet reyıs 6 yıl önce
nusret ğardaşım keşke aday adayı olmayacagım diye acıklamasaydın iyi di ülkemiz zordayken benim işim yuğun demen etik olmamış canın sag olsun şu an MHP de 7 aday adayı var onlara gereken desteği vermelisiniz saygılar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
kapalı