banner851

banner955

Pakmaya Yönetim Kurulu Başkanı Pak; Düzceye desteğimiz devam edecek !

Canan Pak, Düzce'nin kendileri için önemli olduğunu belirterek, bugüne kadar Düzce'ye Eğitim ve Sağlık alanında yaptığımız katkıların devamı gelecek dedi

Gündem 18.11.2008, 13:13
1823
Pakmaya Yönetim Kurulu Başkanı Pak; Düzceye desteğimiz devam edecek !
banner1032

Arıtma tesisinin açılışı için Düzce'ye gelen Pakmaya Yönetim Kurulu Başkanı Canan Pak, Düzce'ye böyle bir yatırımı kazandırmanın mutluluğu içerisinde olduğunu söyledi. Düzcedeki fabrikanın yaptıkları en son yatırım olduğunu belirten Pak, burası Türkiye'deki üç fabrikamızdan sadece biri, ama biz bu fabrikamıza büyük önem veriyoruz, Şuanda Türkiyedeki en büyük fabrikamız Düzcededir dedi. Pakmaya olarak Düzce'de eğitim ve sağlık alanında yaptıkları katkıların kendileri açısından yeterli olmadığını belirten Pak, imkanlar ölçüsünde Düzce'ye desteklerinin devam edeceğini söyledi. Kendilerini de artık bir Düzceli gibi gördüklerini belirten Pak, özellikle eğitim alanında desteklerinin süreceğini söyledi.

Yaşanan krizin kendilerini etkilemediğini ve kontrollü bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam edeceklerini belirten Pak, amacımız yatırımlarımızı ayakta tutmak. Bunun için gerekli tüm tedbirlerimizi aldık dedi.

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu