banner851

banner955

PARTİ OTOBÜSÜ KABLOYU KOPARDI

Partisinin İl Binasının açılış töreni için Düzce’ye gelen Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, açılış töreninin ardından parti otobüsüyle şehir turuna çıktı. Yol çalışmalarından dolayı otobüsü geri döndürmek zorunda kalan Sarıgül, otobüsünün geçtiği ara sokakta alçakta bulunan kabloyu koparması sonucu, bir binanın telefon ve internet hattıyla beraber bölgede bulunan kasap dükkânının havalandırma borusunu parçaladı. Ayrıca dükkânında bulunan soğuk et deposunun da ani elektrik kesintisi sonucu arızalandığını ifade etti.

Gündem 28.10.2022, 16:03 28.10.2022, 17:26
3649

Olay bugün öğle saatlerinde Şerefiye Mahallesi Şehit Ruhsar Caddesi üzerinde meydana geldi.

Partisinin İl Binasının açılışını yapan Sarıgül, açılışın ardından parti otobüsüyle şehir turu yapmak istedi. Bulvar Caddesi üzerinden İstanbul Caddesine yönelen otobüs, Belediye binasının yanında yürütülen yol çalışmasından dolayı ilerleyemedi.

Bunun üzerine Belediye binası önünden Uzunzade Sokağına giren otobüs, sokağın Şehit Ruhsar Caddesine bağlanan kesiminde sokak üzerinde bulunan binalara telefon ve internet sağlayan kablosuna takılarak kabloyu kopardı.

Kablonun kopması sonucu iki apartmanın telefon ve internet hattı kesildi.

Öte yandan kablonun binanın altında bulunan kasap dükkânının havalandırma borusunun arkasından geçmesinden dolayı, gerilmenin etkisiyle havalandırma borusunu da kırdı.

“KABLOYU KOPARDILAR, DÖNÜP BAKMADILAR”

 Ayrıca havalandırma kanalından, dükkânın soğuk et deposuna giden elektrik kablosunun da koptuğunu ifade eden dükkân sahibi Savaş Çarıkçı, masrafının 6-7 bin lira civarında olduğunu ifade ederek şunları söyledi; “Sarıgül’ün aracı buradan geçti. Kendisi de aracın içindeydi. Otobüs buradan geçerken kablo hattını komple kopardı. Ve bu borularımıza hasar verdiler. Artı binanın su giderlerine hasar verildi. Bugün işletmemizi kapattık, çalışamıyoruz mecburen… Ve hiç dönüp de bakmadılar, hiç ilgilenmediler…

“MASRAF: 6-7 BİN LİRA CİVARINDA”

Et dolabımızın motoru arızalandı, gazı kaçtı. Dolapçı çağırdık gelip bakacaklar, zarar ne boyutta şu an bilemiyorum ama en az 6-7 bin lira civarındadır.”

Yorumlar (7)
Özkan d 1 ay önce
Ya ben kadar çakal insan var kablo telefon kablosu tütmüş dolaptan bahşediyor dolabımı yenilicen sen
C.yerli 1 ay önce
İçinden otobüs geçemiyecek sokaklarımız var yazık
Semih 1 ay önce
Demekki kablo ve baca uygun standartlarda yapışmamış.otobüs geçer tır geçer,kafanıza göre kablo çekerseniz olacağı o .
Vahdettin 1 ay önce
Parti ideolojisini bu sekil aciga vurmus oldu,karakterlerini ortaya koymuslar bunlara bilerek oy verenlerinde bunlardan bir farki yok!.
Onlar yıkmak için var 1 ay önce
Kendisi normal değil ki otobüsü normal olsun, bu memlekete hiçbir zaman faydaları olmadığı gibi hep yıkmak için çabaladılar.
Tacettin 1 ay önce
Millet avantanın yolunda...
Yazık.
Çakır 1 ay önce
Adamlar hep zarar arkadaş
Yeni Sayımız