banner851

banner614

“PARTİNİZİN MUHALEFETİNE RAĞMEN İLELEBET YAŞAYACAK”

Düzce Belediye Meclisi’nde tartışmalara neden olan kültür merkezine ‘Prof. Dr. Erol Güngör’ adının verilmesi kararının ardından Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ikinci kez İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e seslendi. Özlü, mesajında “Sayın Akşener, partinizin muhalefetine rağmen Prof. Dr. Erol Güngör ismi Düzce'de ilelebet yaşayacak” ifadelerine yer verdi.

banner619
Gündem 11.01.2021, 13:11
1317
“PARTİNİZİN MUHALEFETİNE RAĞMEN İLELEBET YAŞAYACAK”

Düzce Belediye Meclisi’nin son oturumunda Kültür Merkezi’nin Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi olarak değiştirilmesi teklifinin AK Parti’li ve MHP’li üyelerin oylarıyla kabul edilmesi Düzce siyasetinde ve kamuoyunda tartışılmaya devam ediliyor.

İYİ Parti ve CHP’li üyelerin hayır oyu vererek ‘Düzce’de hiç mi ismi verilecek bir değer yok?’ sözlerinin üzerine Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü geçtiğimiz cumartesi günü İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i etiketleyerek, “İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener, Prof. Dr. Erol Güngör'ü tanımayan, milli kültürümüze hizmetlerini bilmeyen, onu sadece Kırşehirli bir akademisyen olarak görebilecek kadar "milli kültürümüze yabancı’’ partilileriniz olduğunu biliyor musunuz?” paylaşımı yapmıştı.

ÇAKAR ‘GÜNGÖR’Ü BİLMEYENLER AK PARTİLİ ÜYELER’ DEMİŞTİ

Bunun üzerine Düzce Belediye Meclisi İYİ Parti Grup Başkanı Ender Çakar, meclisteki diyalogları paylaşarak, “Merhum Erol Güngör'ü tanımayan AK Partili meclis üyeleridir. Bizi Meral hanıma şikayet edeceğine kendi meclis üyelerini Reis'e şikayet et.  Meclis toplantılarına gelmeden yorum yapma” cümleleriyle Özlü’ye cevap vermişti.

BİR KEZ DAHA AKŞENER’E SESLENDİ

Başkan Özlü, bugün resmi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla bir kez daha İYİ parti Lideri Meral Akşener’e seslendi. Özlü paylaşımında, “Sayın Meral Akşener, İYİ Parti Genel Başkanı, Partinizin muhalefetine rağmen Prof. Dr. Erol Güngör ismi Düzce'de ilelebet yaşayacak. Milli Kültürümüzün büyük değerleri genç nesillere örnek olmaya devam edecek.” ifadelerine yer verdi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (8)
Yolcu 9 ay önce
Merhum Erol Gungor ulkucu hateketin tartisilmaz felsefe taslarindandir.isminin kultur merkezine verilmesi elbette guzel olmustur.IYI parti ve chp ise Duzceni. kiymeyli degerlerinin isminin verilmesi konusunda onergede buljnmuslardir.onlarda isabetli bir teklif verdiler.neticede iki isabetli karardan biri hayata gecti.Bu kadar basit.ilelebet sozu iddiali olmus.mesela akpli belediye sakaryada hakan sukur caddesi acmisti.ama cok yasamadi.
Düzceli 9 ay önce
Düzcenin değerli bittimi bşk.Senin adını nasıl anacaz çalışmayan,keleş düşmanı,kırıp döken bşk demek kalıyor,yaptığın bir gelişme yok Düzcede.
Oğuz şahinkaya 9 ay önce
Ha
. 9 ay önce
Yaşar yakışın ismini verseydiniz
Osman 9 ay önce
"Düzce'den adam çıkmaz" anlamına gelen bu hareket de ilelebet yaşayacak. Yarın öbür gün çok ağlarsın, çok özürler dilersin. İnsan belediye başkanı olunca kendi memleketinin değerlerini arayıp çıkarmasını bekler insan. Senin kafa nerde?
Asil tük 9 ay önce
Ne bu şimdi öz güven eksikliği bence insan doğru bişi yaptığından eminse bu gibi polemiğe girmez kamu yönetenler insanlara inatlasmaz ayiptir
Servet 9 ay önce
Faruk özlü geldiğinden beri düzceye ne hizmeti oldu ki düzceli birinin ismini koysun başkalarının yaptıklarının ismini değiştirsin sadece işte vizyon
düzceli 9 ay önce
SEN ÖNCE DOĞRU DÜRÜST MİLLETE HİZMET ET ONDAN SONRA BAŞKALARINA LAF AT ! KELEŞ SENDEN 1000 KAT DAHA İYİYDİ !