banner851

banner614

PAYLAŞIM NOKTASI YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR

banner619

22 Nisan 2013 tarihinde Bakanlar Kurulu kararıyla kamu yararına çalışan dernek statüsü kazanan Beşir Derneği, Düzce'de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor.

banner846
Gündem 14.09.2019, 14:09 14.09.2019, 17:05
900
banner844
Beşir Derneği Düzce Temsilciliği paylaşım noktasından her ay düzenli olarak ayni yardım yapılmaya devam ediyor.


İhtiyaç sahipleri gıda, et, bebek bezi giyim, ayakkabı ve temizlik ürünleri gibi reyonlara ayrılmış ve tıpkı bir market gibi düzenlenmiş paylaşım noktalarından ihtiyaçlarını giderebiliyor.

Maddi durumu iyi olmayan aileler, yapılan sosyal inceleme sonucu kendilerine tanımlanan puanlar miktarınca dilediğini alıp herhangi bir ücret ödemeden ayrılıyor.

Bu kapsamda Beşir Derneği Düzce Paylaşım Noktası’ndan ihtiyaç sahiplerine eylül ayı yardımları yapıldı.

Sadece ambalajı açılmamış ürünleri bağış olarak kabul eden Beşir Derneği’nin, Düzce'deki paylaşım noktasında söz konusu ürünler ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
Düzce'de böyle bir sosyal marketin olmasından duydukları memnuniyeti dile getiren yardımdan yararlanan vatandaşlar, vesile olan herkese ve Beşir Derneği görevlilerine teşekkür etti.

 
Yorumlar (6)
Pazarcı 2 yıl önce
Allah razı olsun senden güzel bir şey bunlar elinize sağlık
Adore81 2 yıl önce
Anıtparktan kaldırın şu derneği nedir bu ayrımcılık başka yardım dernekleri de toplansın bari.kaldırın banttan sesli istismarı hatta cami çıkışları bağış toplamayıda yasaklayın bıktı millet kimse baba hayrına çalışmaz.
Murat ışık 2 yıl önce
Rabbim hayırlı hizmetler versin inşAllah
Mehmet 2 yıl önce
ALLAH razı olsun
Realist 2 yıl önce
Allah razı olsun Emeği Geçenlerden İnşAllah
Aile 2 yıl önce
Allah razı olsun beşir derneğinden vesile olandan