banner851

banner614

PAZARTESİ'YE KALDI

Tekrar büyük bir başarı göstererek Düzce Belediye Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Keleş 7 Nisan Pazartesi düzenlenecek törenle görevi İsmail Bayram'dan devralacak.

banner619
Gündem 03.04.2014, 11:50
235
PAZARTESİ'YE KALDI

30 Mart yerel seçimlerinde %54,6 lık oy oranı ile başarılı bir seçim kazanarak Düzce Belediye Başkanılığına seçilen Mehmet Keleş yarın görevi İsmail Bayram'dan devralarak resmen göreve başlıyor.


2004 Seçimlerinde AK Parti'den aday gösterilerek yüksek oy oranı ile Türkiye birinciliği alarak Düzce Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Mehmet Keleş ,bir dönemlik aranın ardından tekrar Partisinden aday gösterilerek bir kez daha Düzce Belediye Başkanlığına seçildi.Seçim çalışmaları kapsamında Düzce'de girilmedik mahalle,çalınmadık kapı bırakmayarak projelerini anlatan Keleş pazartesiden itibaren sözünü verdiği projeleri için ilk adımı atmış olacak. 04.04.2014 saat 14:00' gibi özel bir tarihte Düzce Belediyesinin önünde düzenlenecek mehteran takımının gösterisinin ardından görevi İsmail Bayram'dan devralmasını beklenen Keleş’in programı iptal oldu. Yüksek Seçim Kurulunun mazbataları yetiştirememesi nedeniyle Keleş’in görevi devralması pazartesiye kaldı.

 

  

Haber;P.Yıldırım

 

Yorumlar (0)