banner851

banner955

“PERİNÇEK TEVHİTE DEĞİL, ŞİRKE DAVET EDİYOR”

Din Görevlileri Birliği Derneği Düzce Şubesi, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in katıldığı bir söyleşide kullandığı skandal sözlere çok sert tepki gösterdi. Derneğin Düzce Şubesi tarafından yapılan açıklamada, “Doğu Perinçek Tehvit’e değil, Şirke davet ediyor” denildi.

Gündem 01.09.2022, 20:15 02.09.2022, 18:04
1790
banner1032

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed ile ilgili açıklamasına, Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce’den de tepki sesleri yükseldi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, katıldığı bir söyleşide partisinin ulaştığı kişi sayısını Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in 1 yıllık tebliği sonucu ulaştığı kişi sayısı ile karşılaştırarak, “Mekke'de tebliğde bulunduğu zaman kaç kişi Hz. Muhammed'e biat etti? Bir yılda ancak 40 kişiyi buldu. Biz hiç olmazsa 40 bin kişiyi bulduk. Hz. Muhammed'den çok ileri bir noktadayız” sözlerini sarf etmişti.

Perinçek’in bu skandal sözleri Din Görevlileri Birliği Düzce Şubesi tarafından yapılan çok sert açıklama ile kınandı.  Derneğin Düzce Şubesi tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 “İslam düşmanlığı ile maruf Doğu Perinçek’in, kendisini insanlığın rahmet elçisi son peygamber Hz. Muhammed (SAS) ile kıyaslaması asla kabul edilebilir bir şey değildir. Bu hadsiz ve rezil sözler, bir kıyaslama değil, alaya alma, hakaret ve nefret suçudur. Kaldı ki verdiği bilgiler de tarihi gerçeklerle bağdaşmamaktadır. Hz. Peygamber (SAS) vahiyle muhatap olmasının ardından İslam’ın evrensel mesajlarını tebliğe başlamış, kendisine iman edenlerin sayısı üç yılın sonunda 14 civarına, 6. yılda ise Hz Ömer'in Müslüman olması ile 40 kişiye ulaşmıştır.”

Perinçek’e ‘Tövbe et’ çağrısı

“Risaletin 11. yılında gerçekleşen Hicrette İbn-i Hişam'ın bildirdiğine göre ancak 120 Müslüman Mekke’den Medine’ye göç etmiştir. Hz. Peygamber Aleyhissalatu Vesselam Medine’de İslam Devletinin kurulmasının ardından 27 savaşa bizzat katılmış, 420 askeri seriyye çıkarmış ve 8 yıl gibi kısa bir sürede Mekke’yi kansız olarak fethetmiş, Veda Haccı’nda 120 bin kişilik sahabe ordusuna hitap etmiştir. Mekke’yi putlardan temizlemiş ve vefat ettiğinde de Arap Yarımadasında tek müşrik kalmamıştır. Kendisini İslam peygamberi ile kıyaslama hadsizliğinde bulunan Doğu Perinçek bu güne kadar insanlığa küreselci elitlerin işaret ettiği doğrultuda kin ve nefretten başka ne sunmuştur?  Hz. Peygamber (SAS) insanlığı huzura, kurtuluşa, refaha çağırırken Perinçek her zaman karanlığa, kargaşaya, anarşiye ve  İslam dışı her şeye çağırmamış mıdır? Ey Perinçek, Din Görevlileri Birliği Derneği olarak sana şu hakikati söyleme gereği duyuyoruz: Sen bugün yüce Peygamberimiz için söylediğin bu sözlerle  küfrün yanında olduğun gibi o gün yaşasaydın Peygamber Efendimizin (SAS) yanında değil,  Ebu Cehil’in, Ebu Lehep’in, putperestlerin ve müşriklerin yanında yer alırdın. Henüz vakit varken tevbe et, Allah’a ve onun “Habibim” diye hitap ettiği Resulüne tabi ol!”

banner844
Yorumlar (10)
Tatar Ramazan 1 ay önce
bunu söyleyen hükümetin yandan güççük ortağıdır.
Bakara makara sallayanlara sesi çıkamayan dernekler işinize bakın.
Bazı kuran kurslarında ki rezilliğe sesi çıkmayanlar işinize bakın.
Baki 1 ay önce
Hani bunun için savcılık niye harekete geçmedi.niye savcılığa gitmediniz.Bununda katlı vacipmidir yoksa katledilmesi sanatcilarami has ceza.O savcıdan görevini yapmasını bekliyoruz yine adam ayirmasinkar
düzceli 1 ay önce
sen kimsin ki yüce peygamberizimizi alaya alır gibi laflar alaycı ifadeler. hiç bir şeye faydanız yok bari zararınız da olamasın boşuna oksijen tüketmeyin.
halk 1 ay önce
habibbimmi..??Nerde yazıyo..Siz de şirk içerisindesiniz.Allah hangi peygamberine bunu der..Zaten Düzce tarikatlardan dolayı şirkin en tepe noktasına gelmiş..
Abdullah 1 ay önce
İslama peygambere as muslumanlara saldıran kim varsa ve bunu bile isteye destekleyenlerin gayya kuyusundaki mekanlari daim olsun.
CANINIZ CEHENNEME
Ya sabur 1 ay önce
Hz. Muhammed(sav) döneminde Mekke nüfusu 20,000 kişi civarında... 20binde 40 kişi 85 milyonda 170bin kişi yapar! Perinçek, Hz. Muhammed(sav) seni 4le çarpmış haberin yok!!!! Birde öbür tarafda çarpılırsan hiç şaşırma!
Madur 1 ay önce
Bunu kim kavle alıyo bunun apoylan çekilmiş resimlerini görmediler mi o gülleri verirken
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
parçalı bulutlu