banner851

banner614

POLİS EKİPLERİ DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

banner619

Düzce’de Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle, cadde ve meydanlar sessizliğe büründü.

banner846
Gündem 06.02.2021, 12:39
1117
POLİS EKİPLERİ DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
banner844

56 saatlik kısıtlamanın ilk gününde Düzce’nin en işlek caddelerinden olan İstanbul Caddesi, Gaziantep Caddesi, Cedidiye Meydanı ve Anıtpark Meydanı boş kalırken, D-655 Akçakoca yolunda trafik yoğunluğunun olmadığı görüldü.

Düzce’de sadece, paket servisi yapan işyerleri başta olmak üzere, fırın ve marketlerin açık olduğu gözlemlenirken, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için sadece evine yürüme mesafesinde bulunan market ve fırınlara gitmelerine izin veriliyor.

Özellikle kent merkezinde denetimlerini sıklaştıran Polis ekipleri, araç sürücülerinin izin kâğıtlarını kontrol etti. İzin kağıdı olmayan araç sürücülerine sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmekten 3 bin 150 TL idari para cezası uygulandı.

Denetimlerin, kısıtlama sona erene kadar devam edeceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
samed 6 ay önce
millet kalici konutlarda mangal piknik yapiyo topluca bina altlarinda ceza yiyenler itiraz etmez mi bu ise mahkemeye vermez mi peki miz devletimi burasi kanun nizam nerde
harun 6 ay önce
Sayin oncu tv k. konutlar 8 ve 9.bolgeler insanlar disarida cocuklar polisler ceza yazmasi lazim hicbir kontrol yok banka da cocuga ceza kesiyorlar ama sadece ist cad. yok ben evdeyim hak mi bu bizde cikalim o zaman