banner851

banner614

Pompalı Silah İle İntihara Kalkıştı

banner619

Karaca Hacı Musa Mahallesi gençlerinden 24 yaşındaki Rıdvan Duran, kız arkadaşı ile tartışması sonucu hayatına son vermek istedi..

banner846
Gündem 05.10.2009, 14:17
209
Pompalı Silah İle İntihara Kalkıştı
banner844

Edinilen bilgilere göre, Karaca Hacı Musa Mahallesi’nde oturan 24 yaşındaki Rıdvan Duran işten eve geldikten kısa bir süre sonra telefonda kız arkadaşı ile tartıştı. Saat 14.30 sıralarında, evde bulunan av tüfeğini çenesinin altına dayayan Duran, tüfeği ateşledi. Silah sesinin çevreden duyulması üzerine eve gelen vatandaşlar kanlar içinde salonunda yatan Rıdvan Duran'ı gördüler. Vatandaşlar tarafından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Duran’ın çene altından yara aldığı ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.


Olayın olduğu dakikalarda evin bahçesinde odun kesen Baba Ahmet Duran, oğlu işten geldikten kısa bir süre sonra silah sesini duyduğunu söyledi. Aile içi sıkıntılarının olmadığını vurgulayan Baba Duran '' Bir sıkıntımız yoktu. Sadece bir kız arkadaşının olduğunu biliyorum.'' dedi.

Rıdvan Duran’ın tartıştığı iddia edilen kız arkadaşının kimliği polis tarafından tespit edilmeye çalışılırken, olayı ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)
25°
kapalı