banner851

banner614

POSTACILAR DAĞITIMA BAŞLADI

banner619

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın maske satışlarını yasaklaması ile devlet kanalı ile yapılacak maske dağıtımlarında ikinci dönem daşladı. Geçtiğimiz haftalarda ilk partisi dağıtılan maskeler dağıtılmak üzere postacılara teslim edilerek evlere dağıtımına başlandı.

banner846
Gündem 25.04.2020, 15:30
8342
POSTACILAR DAĞITIMA BAŞLADI
banner844

Korona virüs salgını için alınan tedbirler çerçevesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla maske satışları yasaklanmıştı. Maskeler ise vatandaşlara e-devlet kanalıyla başvuru yapan vatandaşlara postacılar tarafından teslim edilecekti. Yapılan başvurunun ardından büyükşehirlerde başlatılan maske dağıtımları Düzce'de de başladı. Geçtiğimiz haftalarda ilk partisi dağıtılan maskelerin 2. partisi de başvuru sahiplerine dağıtılmak üzere postacılara teslim edildi.

Haftasonu tatili öncesinde Düzce PTT Başmüdürlüğüne gelen maskeler, evlere teslim edilmek üzere postacılara teslim edildi. Postacılar ise evlere maskeleri dağıtmaya başladı. E-devlete başvuran vatandaşlara yapılan dağıtımlarda postacılar, maskeleri 20 yaş üstü ve 65 yaş altı ev halkına kimlik ibrazı ile veriyorlar.

Yorumlar (10)
ALI 1 yıl önce
2 CI POSTA DAGIYILMAYA BASLADI DIYORSUNUZ BIZ 1 CIYI GORMEDIK
Nihat 1 yıl önce
Salgın bittikten sonra gelecek galiba bize
Mehmet 1 yıl önce
Biz halen birsey goremedik bu nasil bir yalancilik
remzi 1 yıl önce
dünyanın her yerine maske gönderildi .Bize daha ulaşmadı.şimdiye kadar hiç maske alamadık ne hikmedse.
Ertan 1 yıl önce
Müracaat ettik ikinci parti dağıtılıyormuş biz daha birinciyi almadık Bahçeşehir Güzelbahçe ya sıra ne zaman gelecek
Kadir 1 yıl önce
Şu zor gunler de canla başta çalışan hastane personeli PTT görevlilerine sonsuz teşekkür ederiz bu insanların özlük haklarını vermeyen kadro hakkını vermeyen her kimse Allah öbür dünya da hesabı ni veremiyecek başta milletin vekil leri siz veremicek siniz Allah tan dua mız bı an önce bu musibet ten hepimizi korusun amin..
VATANDAŞ 1 yıl önce
Yorumlara şöyle bir baktım o kadar bencilce kii. Yazık gerçekten yazık. Onca yapılan şeyleri görmezlikten gelmek, sanki dünyada bir sen varmışsın gibi konuşmak, davranmak çok bencilce. Ptt ve aşağı yukarı tüm kurumlar gerçekten kimsesi olmayan ve yardıma muhtaç , sokağa çıkma yasağı olan vatandaşlarımıza hizmet sunup işlerini görüyor canla başla uğraşıyorlar. Burda maske lafı yapanlar eminim ki maskeyle ihtiyacı olmayanlardır. Amaç illa ağzı kapatmaksa peçete koyarsın iki kat sararsın ağzını kendince bir çözüm üretirsin. Ama amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek malesef... Siz avrupa gibi yönetilmesi hak esiyorsunuz. Maskeyi parayla 10 euro alacaksın o zaman kimse ağzını açıp bişey söyleyemez.
Vatandas 1 yıl önce
Nasil ikinci parti basliyo biz daha birinciyi alamadim belirli kisileremi gidiyo bunlar bole sacmalik ya rczanedediler eczanelerden alamiyoruz bukadarsacma bi duzen olamaz
Nurşen 1 yıl önce
Bizler 1.çiyi görmedik ki hiç nasıl oluyor acaba baskalarinami veriliyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
kapalı