banner851

banner614

PROJE YAPIN!

Düzce'de Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hazırlanan "Erasmus Plus" programının tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Dağlı, kentin gelişimi için kurumlardan gelecek projelerin önemli olduğunu söyledi.

banner619
Gündem 28.11.2016, 12:51 28.11.2016, 17:02
1100
PROJE YAPIN!

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hazırladığı eğitim, öğretim, gençlik ve spor konularında tanıtılan yeni Avrupa Birliği programı "Erasmus +" programının tanıtım toplantısı Düzce’de Valilik Konferans Salonunda Vali Zülkif Dağlı’nın katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıya sağlanan katılım sayısına dikkat çekerek sözlerine başlayan Dağlı, projenin Düzce’de tutacağını belirtti.  MARKA’nın dışında ulusal ajanslardan çok fazla destek alamadıklarını gördüğünü söyleyen Dağlı, Ulusal Ajans Başkanından destek talep ettiklerini söyledi.

Kentin gelişimi için kurumlardan gelecek projelerin önemli olduğunu söyleyen Dağlı, Avrupa Birliği standartlarında daha fazla proje hazırlanacağını vurguladı.

Toplantıya, kamu kurum ve kuruluşlarının çalışanları katıldı.
 

banner844
Yorumlar (6)
hibe çok proje lazım 5 yıl önce
dernekler stklar vakıflar uyumayın diyor sayın valimiz
düzce için çalış keleş to 5 yıl önce
düzceli yetkililer koltukları boşu boşuna işgal etmeyin sayın keleş sayın tozan düzcenin ayak bagları birazda düzce için çalışın
Valilik önünde bile var 5 yıl önce
Valilik önünde sürekli dokuz on kopek geziyorlar.
Alim 5 yıl önce
sayın valim:
gece yarısı DÜZCE'yi köpekler sarıyor. belediyenin bir şey yaptığı yok. siz ilgilenin lütfen.
deniz 5 yıl önce
köpeklerden canavar gibi bahsetmeyin, evlerinizin önüne birer kap yiyecek içicek koysanız hayvancıklar kimseyi rahatsız etmez.
Eski projeler 5 yıl önce
Yıllarca paralelci okulları palazlandı.Eski projeler incelenmeli hesabı sorulmalı.