banner851

banner614

PROTOKOL TİYATRODA BULUŞTU

banner619

Düzce Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından sahnelenen ‘Entrikalı Dolap Komedyası’ adlı oyun ilk perdesinde Düzceliler'den yoğun ilgi gördü. Kültür Merkezi'nde sahnelenen ve ünlü tiyatrocuların finalde sürpriz yaptığı oyunu protokol de eşleri ile birlikte izledi.

banner846
Gündem 08.11.2017, 11:05 08.11.2017, 18:56
1186
banner844

Düzce Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından hazırlanan ‘Entrikalı Dolap Komedyası’ adlı tiyatro oyunu Düzce Belediyesi Kültür Merkezi sahnesinde ilk perdesini açtı.

İlk gösterime Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, eşleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ünlü tiyatrocular Ruhi Sarı ve Mehtap Bayri’nin de katkıda bulunduğu tiyatro oyununu Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Selçuk Develi yönetti. Yunus Emre Gümüş’ün kaleminden çıkan iki perde tiyatro oyunu ilk sahnesinde Düzceliler'in yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Ünlü tiyatrocuların finalde sürpriz yaptığı ‘Entrikalı Dolap Komedyası’ Ocak ayı sonuna kadar her Perşembe akşamı Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde tiyatro severlerle buluşacak.

Yorumlar (2)
A.Rıza Özçelik 4 yıl önce
Oradaki oyunu seyretmek bişey değil canlı olarak oynanan bir çok oyunlar var onlara yorum yapmak lazım çünkü devamlı seyrediyoruz.
seyirci 4 yıl önce
bu kadar basit oyunculuk beklemiyordum. bir daha gitmem.