banner851

banner614

PTT ESKİ BİNASINA TAŞINIYOR

banner619

PTT Başmüdürü Recai Akgül, uzun zamandır tadilat nedeniyle kapalı olan Merkez Büyük Cami karşısındaki PTT binasının tadilatı biterek kasım ayı içerisinde hizmete gireceğini açıkladı.

banner846
Gündem 23.10.2019, 11:32 24.10.2019, 10:30
2766
banner844

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) 179. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Düzce Anıtpark’ta düzenlenen törene Düzce PTT Başmüdürü Recai Akgül ve PTT personeli katıldı. PTT motorize ekiplerinin de katıldığı törende PTT Başmüdürü Recai Akgül’ün Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Törende konuşan Düzce PTT Başmüdürü Recai Akgül 30 Ekim Çarşamba günü yenilenen Merkez Büyük Cami karşısındaki PTT binasına taşınacaklarını söyledi.
 
Yapılan etkinlikler kapsamında Düzce PTT Başmüdürü Recai Akgül bugün 179. Müşterilerine çeşitli hediyeler vereceklerini açıkladı.
 

Yorumlar (9)
hayırlı olsun 2 yıl önce
Yalnız bu çelenk melenk eski kafalı işlerden kurtulun. Günümüzde bunların bir anlamı yok. Millet sadece hizmet, kalite, hızlı iş istiyor.
Postamt 2 yıl önce
3 Kez Yurt Dışı Gönderimizi Kaybedip Bizleri Mağdur Eden,Gönderi Takibi İçin Gittiğimiz Şubesinde Yüzümüze Sırıtan Naçizane Kurum Olmayı Başarmış ptt! Hayırlı Olsun Diyemeyeceğim Kusura Bakma.
Adore81 2 yıl önce
İyide millet yine tıkış mıkış olacak yeterli gelmiyoduki alışılmış mekán umarım yeni yüzüyle hayal kurıklığı yaşatmaz.ATM sayısını bari çoğaltın şubekerle sınırlı kalmadın..şu merkez şube fikan lube ayrımınıda kaldırın.sevitoruz pttyi..
KARGO 2 yıl önce
BENDE DİYORUM KARGOM NEREDE
ARABALAR GÖSTERİ GEÇİŞİNDEYMİŞ..
CAN.D 2 yıl önce
40 SENEDIR AVRUPADAYIM BÖYLE TÖRENLER GÖRMEDIM CELEK NE BUYA
Fırat 2 yıl önce
Hepsi fasa fiso törenler , Avrupalı nasıl kalkındırırım , nasıl geliştiririm dediği için bunlara vakit ayıramıyor.
Serdar gürler 2 yıl önce
Bir 40 sene daha geçse aynı mallığa devam edip saçma sapan şeyler yapıp milletin vaktini çalacaksın sen sahiden ne mal bir adamsin iyiki avrupaya gitmişsin ama mal kalmışsın biz daha melen köprüsünü geçemedik senin gibilerin yüzünden.
Merkez Kırkbir Kırkbeş 2 yıl önce
En güzel yerde olacak eskisi gibi. Yeri başkadır bu kurumun bende. Nostalji yaşatır adeta. Mektup, zarf, kargo ve banka hizmetleriyle. Kasım ayı geldiğinde güzel bir açılış olsun.
süper 2 yıl önce
çok hizmet verir şimdi millet cedidiye ye doğru sıra olur eskiden de ne zaman gitsem 5 vezneden 2 si çalışıyordu hep personel izinli
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın