banner851

banner955

"RAFADAN TAYFA" ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

Düzce Belediyesinin yaz aylarının başlamasıyla hayata geçirdiği "Açık Hava Çocuk Sinema Şenliği" etkinliği devam ediyor. Geçtiğimiz hafta büyük ilgi gören çocuk filmi gösterimlerinin ardından gelen taleplere kayıtsız kalmayan Başkan Özlü, çocuklara yeni bir film gösterimi yapılacağının müjdesini verdi.

Gündem 28.07.2022, 18:15
2418
"RAFADAN TAYFA" ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR
banner986

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, "Açık Hava Sinema Şenliği" devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Bahçeşehir etkinlik alanında başlatılan ve Düzceli minik sinemaseverler tarafından büyük ilgi gören "Açık Hava Çocuk Sinema Şenliği" Rafadan Tayfa Göbeklitepe sinema filmi ile devam edecek.

BAŞKAN ÖZLÜ MİNİK SİNEMASEVERLERİ KIRMADI

Geçtiğimiz hafta gösterimi gerçekleşen animasyon filmleri büyük ilgi görmüştü. 3 günde 15 bin sinemaseveri ağırlayan Düzce Belediyesi, gelen taleplere kayıtsız kalmadı.

Başkan Özlü'nün talimatı ile 29 Temmuz Cuma akşamı 21.15’te Rafadan Tayfa Göbeklitepe sinema filmi gösterimi gerçekleştirilecek.

Öte yandan daha önce olduğu gibi yine sinema şöleni öncesi Çocuk Kulübü tarafından yüz boyama, dans gösterileri ve survivor parkuru etkinlikleri de yapılacak.

Yorumlar (1)
cash81 3 hafta önce
yada birde 12.bölgede otobüs kartı dolduracak yer yok buraya dolum matik koysanız cok güzel olur
21
açık