banner851

banner955

RAMAZAN SOKAĞI’NDA İLK AKŞAM…

Ramazan Ayı’nın ilk gününde Anıtpark Meydanı’nda kurulan iftar çadırında yaklaşık bin 500 kişi ilk iftarını açtı. Ayrıca meydanda kurulan Ramazan Sokağı da çeşitli etkinliklerle Ramazan’ı karşıladı.

Gündem 28.05.2017, 13:56 28.05.2017, 17:00
5465

Ramazan Ayı, paylaşma, yardımlaşma ve hoşgörü ayı… Bu mübarek ayda Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından kurulan ve bağışçıların desteğiyle her akşam bin 500 vatandaşı ağırlayacak kapasiteli iftar çadırında dün akşam ilk iftar yapıldı.

Akşam saatlerinde Düzce Anıtpark Meydanı’nda kurulan Ramazan Sokağı’na gelen vatandaşlar iftar için ezan saatinin yaklaşmasıyla birlikte iftar çadırının önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Yemeklerini alan yaklaşık bin 500 vatandaş, ezanın okunmasıyla birlikte ilk iftarını açtı.

Ramazan Sokağı’nda ilk akşam…
Öte yandan her yıl Kalıcı Konutlar’da kurulan ancak bu Ramazan Anıtpark Meydanı’na taşınan Ramazan Sokağı ilk akşam renkli görüntülere sahne oldu. İftarını yapan vatandaşlar sokakta açılan stantlara ilgi gösterirken, alanda kurulan sahnede çeşitli konser ve söyleşilerin yapıldı.

banner844
Yorumlar (6)
Chief 6 yıl önce
Bizim millet beleşi sever. Çadırda iftar açar sonra arabasına biner gider...
Fakir 6 yıl önce
Ihtiyaci olmayan çadıra gitmesin. Ihtiyaci olanlar yesin orda. Gorgusuzluk yapmayin
Elif 6 yıl önce
Akşam yemek yedik alışkanlık ışte ramazan sokağına gitmek istedik şöyle temiz hava yesillik dedik ama merkezde olduğunu duyunca üzüldük köylerden kasabadan bile buraya geliyorlardı nerde yaparlarsa yapsınlar ramazan sokagi kalıcı
Anne 6 yıl önce
Kesinlikle elif hanima katiliyorum evet belki ters kaliyordu ama kalicida daha güzel oluyodu ramazan eglencesi cocuklar yesil alanda istedigi gibi kosturuyordu merkeze tasinmasi iyi olmadi ( not kendimde merkezde oturuyorum )
Elif sude 6 yıl önce
Yemekleri hangi şirket yapıyorsa tebrikler. Kalabalık olmasına rağmen muhteşem lezzetli
Elif 6 yıl önce
Çok üzüldük kalicida ranazan sokağı olmadığı için okadar aile çocuklarını alıp çaylarını içiyordu koskoca yeşil alan bomboş sessiz . Hep kendilerini düşünsünler sadece