banner851

banner955

RAMAZAN SOKAĞI’NDA “ÖZÜŞEN” RÜZGARI

Düzce Belediyesi’nin Anıtpark Meydanı’na kurduğu ‘Ramazan Sokağı’ etkinlikleri kapsamında TRT Ankara Radyo Sanatçısı Bahadır Özüşen konser verdi.

Gündem 04.06.2017, 11:26 04.06.2017, 16:34
3287

Düzce Belediyesi tarafından bu yıl Anıtpark Meydanı’na kurulan ‘Ramazan Sokağı’ çeşitli etkinliklere sahne olmaya devam ediyor. Bu kapsamda hemen her akşam farklı bir sanatçının sahne aldığı Ramazan Sokağı dün akşam TRT Ankara Radyo Sanatçısı Bahadır Özüşen’i ağırladı.

Anıtpark Meydanı’nda kurulan Ramazan Sokağı’nda konser ve çeşitli etkinlikleri yakından takip eden vatandaşlar, Özüşen’in verdiği konsere de yoğun ilgi gösterdi.
Düzceliler TRT Ankara Radyo Sanatçısı Bahadır Özüşen’in söylediği Türk Sanat Müziği şarkı ve türkülerine eşlik ederek doyasıya eğlendi. Konser gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Yorumlar (9)
ŞAMPİYON 5 yıl önce
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ
Doğan 5 yıl önce
O kulübeler çok çirkin görüntü veriyor,çingen mahallesi gibi,Ramazan gösteriş konser ve kadın erkek zina tehlikesi içinde sokaklarda dolaşma ayı oldu. Allah bu ülkeye belalar verecek diye korkuyorum.
vatandas 5 yıl önce
evet ya resmen eglence baska bisey degil konser vermeye geliyolar olmaz kardesim gunah ya ayip
Burak postoglu 5 yıl önce
Niye nesi var ki her aksam dualar kuranlar okunuyor ne guzel aradada sanatcilar geliyor ne var bunda
Vatandas 5 yıl önce
Bu nedir ya ramazan sokagiymis sokaktan cok ramazan ayina hic yakismayan gunah sokagi desek daha uygun olur konser calgi cengi ne vrasa var birakin boyle bos isleri birilerinin ceplerini doldurmayin bi ne ya ALLAH islah eylesin...
Degerli sanatcimiz 5 yıl önce
Duzcemize hos geldiniz sefalar getirdiniz
CAMİLER BOM BOŞ 5 yıl önce
EĞLENCE YE İLGİ. CAMİYE İLGİSİZLİK. NEDEN ACABA. CAMİLER BOM BOŞ. TERAVİH SAATLERİN DE EĞLENCE. ZATEN MİLLET RAMAZAN DIŞINDA YETERİNCE EĞLENİYORLAR. MÜSLÜMANIN RAMAZANINI DA EĞLENCYE ÇEVİRDİLER. YAHU ALLAH AŞKINA NE YAPMAK İSTİYORSUNUZ
NAFİLE NAMAZ. 5 yıl önce
PEYGAMBEİMİZ NAFİLE NAMAZLARINI SÜNNET DİR TERVİDİR KUŞLUK DUR BU TARZ NAMAZLARINI EVDE KILARMIŞ FARZ SAYARLAR DİYE..
Degerli sanatcimiz 5 yıl önce
Duzcemize hosgelmis sefalar getirmisler, duzce dışında yasiyoruz haberimiz olmadi, olsaydi gelirdik
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız