banner851

banner614

RANDEVU SORUNU ÇÖZÜLDÜ

banner619

Bir gün önce Öncü Haber ekipleri tarafından haberi yapılan Güneş bebek için sevindirici haber Valilik’ten geldi. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden bir türlü randevu alamayan Pak çifti için harekete geçen Vali Zülkif Dağlı, İl Sağlık Müdürlüğüne verdiği talimatın ardından Güneş bebek için 27 Aralık Cuma gününe randevu verildiği açıklandı.

banner846
Gündem 26.12.2019, 18:52 27.12.2019, 14:42
2053
banner844

Güneş bebek için Düzce Valiliği’nden sevindirici haber geldi. Öncü Haber ekiplerinin haberini yaptığı ve kalbi sağ tarafta olduğu anlaşılan Güneş bebek için anne ve babası Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden bir türlü sıra alamadıklarını dile getirmişti. Yapılan haberin ardından hareke geçen Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’ne verdiği talimatın ardından Pak çiftini mutlu eden  haber geldi. Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada  Güneş bebek için 27 Aralık Cuma gününe randevu alındığı bilgisi verildi.
 Düzce Valiliği’nin yaptığı açıklama şöyle:
“İlimiz yerel basın kuruluşlarında yer alan, Muhammed ve Ayşegül Pak çiftinin 6 aylık bebekleri Güneş Pak‘ın Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde tanısı konan Dekstrokardisi (kalbin sağ tarafta olduğu anomali)  nedeniyle çocuk kardiyolojisine muayene olmak istedikleri ve en yakın Sakarya ilinde Çocuk Kardiyoloji uzmanının olması hasebiyle randevu alamadıklarına dair haberlere ilişkin olarak;
Valimiz Sayın Dr. Zülkif Dağlı’nın talimatıyla, İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerince Muhammed ve Ayşegül Pak çifti ile irtibata geçilerek bebekleri Güneş Pak için Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Kardiyolojisi Bölümüne 27.12.2019 tarihine randevu oluşturulmuştur.
Kamuoyunun bilgisine sunulur.”

Yorumlar (7)
Adore81 1 yıl önce
vay be sevindirici haber fakat üzülmeden de geçemedim çünkü bu ülkede sesini duyuramazsan duyarlu yetkili yoksa hapı yuttun.hizmet herkese aynı olmalı randevu ne be kim erken gittiyse o.eski devri arayacağız.Güneş bebeğe acil şifa ile.
duzceli 1 yıl önce
7 8 ay önce bizde prematüre doğan çocuğumuz için randevu almaya çalışıyorduk. Her gün farklı saatlerde araıyorduk Gece 24:00 dan sonrada arayıp randevu almaya çalıştım.Her seferinde dolu diyorlardı. Bir gün öğleden sonra bir daha arayım dedim ümidim yoktu açıkcası. 1 gün sonraya randevusunu iptal eden boşalan saate randevu alabilmiştim.
Çag atladik 1 yıl önce
Hastane randevusu bile alamiyoruz ustelik utanç veren sey de sehrin mülki amiri ancak halledebiliyor gerisini siz getirin gari
Melek 1 yıl önce
Kartal eğitim Araştırmadaki çocuk kardiyoloji doktorları da çok iyi randevu almada zor değil profesörler çok güzel ilgileniyor
Vatandaş 1 yıl önce
Demekki bu ülkede randevu alabilmek için vali olmak gerekiyor.
Vatanndaş 1 yıl önce
Randevu alındı teşekkürler peki sonrası için destek olcakmı sayın vali merak ediyoruz...
Kabalak 1 yıl önce
Çok iyi vali bey
18°
orta şiddetli yağmur