banner851

banner614

REALTY WORLD EMLAK OFİSİ AÇILDI

banner619

Realty World Emlak Ofisi’nin Düzce’deki ilk şubesi Cedidiye Mahallesi’nde açıldı. Realty World’ü Düzce’ye getiren iş insanı Ekrem Ünal, “111. şubeyi Düzce’de açmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

banner846
Gündem 26.10.2019, 17:10 26.10.2019, 19:34
2155
banner844

Türkiye’de 110 şubesi olan emlak ofisleri zinciri Realty World’ün 111. Şubesi Düzce merkeze bağlı Cedidiye Mahallesi’nde açıldı. Uzun yıllardır hem yurt içi hem de yurt dışında emlak sektöründe çalışmalar yürüten iş insanı Ekrem Ünal tarafından Düzce’ye kazandırılan Realty World Emlak Ofisi’nin Cedidiye Camii yanındaki açılışına Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, sektör temsilcileri ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Dualar eşliğinde açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından davetliler, emlak ofisini gezerek, verilecek hizmetler hakkında bilgiler aldı.


Türkiye’nin dört bir köşesinde verdikleri emlak hizmetine Düzce ile devam eden Realty World kurumsal yöneticileri de açılışta hazır bulundu. Yapılan bilgilendirmede firma hakkında şu bilgiler verildi:
“Realty World 2005 yılında Türkiye’ye gelmiştir. 73 yılında Amerika’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Yaptığı iş birlikleriyle aile kavramı oluşturmuş bir kurumdur. Bankaların portföylerini almak Realty World Türkiye aracılığı ile tüm Türkiye’ye satmak, yurt içi ve yurt dışındaki iş birlikleri hem Ortadoğu hem Avrupa’ya satışları yapan kanalları oluşturmak önceliklerimiz arasında.”
Realty World Emlak Ofisi Düzce Şubesi kurucusu Ekrem Ünal ise şunları kaydetti:


“Emlakçının arkasında duran, dünyayı kapsayan bir firma. Eealty World yetkilileri ile yapmış olduğum görüşmeler sonrasında “Bunu Düzce’ye kazandırmayalım” dedim ve  bugüne nasip oldu. 111. şubeyi Düzce’de açmaktan gurur duyuyoruz. Ben daha çok yurt dışı çalışan bir emlakçıyım yurt dışı çalışmalarımızda bana büyük katkı sağlayacağını düşündüğüm için bu oluşumun içine karar verdim. Hakkımızda hayırlısını diliyorum.”

Yorumlar (7)
Mehmet Kuş ... RİXUS Gayr 8 ay önce
Sayın Ekrem Ünal Beyefendinin bu Meslekte Başarılı olmasının en Büyük etkenin Herkesin (Meslektaşlarımızın Boş bir Cercevenin İçerisindeki Bakış farklılığından Kaynaklıdır. Başarılarının devamını ve tüm yatırımcılarımıza Hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Tebrikler Ekrem Bey.
İBRAHİM 2 yıl önce
ALLAH HAYIRLI UĞURLU EYLESİN
gezgin 2 yıl önce
şu yabancı isimlerle ilgili olarak 2 yada 3 katı vergi fazla alınsa olmaz mı ?
Realty world EKREM ÜNAL G 2 yıl önce
Murat bey realty world markasının Toyota Mercedes gibi uluslararası bir marka olduğunu bildirmek isterim düşünerek yazın bence.
Hemşin 2 yıl önce
Super ikili ye bak t7 ve dertli ne günlere kaldık :D
46-81 2 yıl önce
cemil ipekçi açılışa gelmiş
Murat 2 yıl önce
Firmanın ismine bak, hani reis yabancı isim istemiyordu,,inadına mı,,insan birazcık sıkılır be,,