banner851

banner614

REKTÖR: SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ

banner619

Düzce Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda başarılar elde eden öğrencilerle Üniversite Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelerek, kahvaltı yaptı.

banner846
Gündem 19.12.2019, 10:07 20.12.2019, 11:31
769
banner844

Düzce Üniversitesi’ni ulusal ve uluslararası etkinliklerde başarıyla temsil etmiş öğrencilerle gerçekleştirilen kahvaltı programına; Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın yanısıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İdris Şahin, Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Üniversite Genel Sekreteri Hasan Sadi Ateş, Daire Başkanları ve öğrenciler katıldı.

Öğrencilerle tek tek tanışan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi’ni eğitimden spora, kültür sanattan girişimcilik alanına kadar, her alanda başarıyla temsil ettikleri için kendilerine, ailelerine ve akademik danışmanlarına teşekkür etti. Bu tür kahvaltı etkinlikleri ile başarılı öğrencilerle belirli aralıklarla bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, harcadıkları emek, zaman ve üniversiteye kattıkları değer için kendileri ile gurur duyduklarını ifade etti. Ayrıca bundan sonra da gerçekleştirecekleri çalışmalara Düzce Üniversitesi yönetiminin her zaman destek olacağını ve kapılarının öğrencilere açık olduğunu vurguladı.
Öğrencilerin görüş ve önerilerini de dinleyen Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi’nin kısa zamanda önemli bir başarı sağladığını ve ilerleyen zamanlarda da çok önemli yerlere geleceğinin altını çizdi.
Kahvaltı sonrasında öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, etkinlikte emeği geçenlere ve katkı sağlayanlara teşekkür etti.
 

Yorumlar (1)
rektöre.. 2 yıl önce
tıp fak.yoğun bakımda yatan babam için kağıt havlu istediler.ertesi sabah gördümk,i taburculardan kalma kağıt havlular evlere gidiyor.Birde heryer formalı öğrenciler çalışanlar.Sonra üniversitede enfeksiyon var.Olur tabı enf.
18°
hafif yağmur