banner851

banner614

REKTÖR TALEP VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ

banner619

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar,“34. Açık Kapı” uygulamasını öğrencilere özel telekonferans yöntemi ile gerçekleştirdi.

banner846
Gündem 04.05.2020, 15:17 06.05.2020, 11:08
1574
REKTÖR TALEP VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ
banner844

Düzce Üniversitesi’nde 34. Açık Kapı Uygulaması öğrencilere özel online olarak gerçekleştirildi.

Bilindiği gibi tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 yeni koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında yer alan uzaktan eğitim süreci devam ediyor.

Bu zorlu süreçte öğrencilere yönelik birçok etkinlik düzenlenmesine olanak sağlayan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, “34. Açık Kapı” uygulamasını sadece öğrencilere özel yaparak; öğrencilerin merak ettiği konular hakkında bilgiler paylaştı. Staj eğitiminin nasıl olacağından mezuniyete, finallerden yaz okuluna kadar birçok konu hakkında açıklamalarda bulanan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, öğrencilerden gelen talep ve önerileri de dinledi.

Yaklaşık 2 saat boyunca öğrencilerle telekonferans yöntemi ile bir araya gelen Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, öğrencilerle yerleşkede buluşmayı özlediğini, ancak bu zorlu süreçte herkesin sorumlu davranması gerektiğinin altını çizerek, koronavirüs salgınını birlikte yeneceklerini dile getirdi.

Yorumlar (0)
28°
açık