banner851

banner614

REKTÖRDEN VEKİLLERE BİLGİLENDİRME

banner619

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Üniversitenin kurulduğu günden bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalar ve hedeflediği projeler hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi. Rektör Çakar, Üniversitemizde ve Düzce’mizde bu türlü bir birliktelik kültürü oluştuğu sürece emin olun ki Üniversitemizin de Düzce’nin de hiçbir zaman sırtı yere gelmez.” dedi.

banner846
Gündem 31.07.2015, 17:09
1852
REKTÖRDEN VEKİLLERE BİLGİLENDİRME
banner844
Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, üniversite hakkında milletvekillerini bilgilendirdi. Rektörlük makamında gerçekleştirilen toplantıya Düzce AK Parti Milletvekilleri Dr. Faruk Özlü, Ayşe Keşir, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. İdris Şahin, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve Üniversite Genel Sekreter Hasan Sadi Ateş katıldı.

Toplantıda konuşan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, milletvekillerini üniversite ağırlamaktan çok büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Çakar, “Bu tür işbirliğinin ve desteklerin Üniversitemiz için çok büyük anlamı ve önemi var. Üniversitemizde ve Düzce’mizde bu türlü bir birliktelik kültürü oluştuğu sürece emin olun ki Üniversitemizin de Düzce’nin de hiçbir zaman sırtı yere gelmez.” dedi. Milletvekillerinin Üniversiteye tahsis edilecek olan bütçe çalışmalarına verdikleri destek için teşekkür eden Rektör Çakar, “Ümit ediyoruz ki bu toplantıdan çıkacak hayırlı sonuçlar Üniversitemizin ve şehrimizin gelişmesinde çok büyük katkılar sağlayacaktır.” ifadelerini kullandı.

Toplantıda Üniversitemizin kurulduğu tarihten bugüne kadar yaptığı çalışmalar, fakülteler, enstitüler, yüksekokulları, meslek yüksekokulları, araştırma merkezleri, tahmini bütçe, gerçekleşen bütçe rakamları, devam eden yatırımlar, 2019 yılına kadar yapılacak çalışmalar ile Üniversite başarıları hakkında detaylı bilgiler sunuldu.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (4)
smayli 6 yıl önce
buradan bir kere daha Sn Funda Şerifoğlu SİVRİKAYA yı selamlıyorum . Tüm zamanların en dürüst en çalışkan ve en bağımsız eğitim ve hizmet sevdalısı güzel insanı son on yıl gelmiş geçmiş belediye başkanları ve vekillerin yapamadığını yapmıştır
düzce81 6 yıl önce
Bu komşu bolunun şehit cenazesine sadece taziye yayınlamanızın nedeni bumuydu yani..2 numara da piyasada yok zaten..
Universite 6 yıl önce
Yazık belkide çok önemli araştırmalara imza atacak bilim insanları zamanlarını bina yol ihale vb. konuları siyasilerle konuşmak için harcıyorlar.
vatandas 6 yıl önce
Fevai Beyler tesrif etmemisler,demek ki daha önemli isleri vardi,ne diyelim cani sag olsun,
16°
az bulutlu