banner851

banner614

REKTÖRLÜK’TEN ÜÇ AYLAR MESAJI

banner619

Mübarek üç ayların başlaması nedeniyle Düzce Üniversitesi Rektörlüğü bir mesaj yayımladı. Mesajda, “Bu mübarek gün ve gecelerin tüm insanlığa barış, huzur, refah ve esenlik getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.” ifadesi kullanıldı.

banner846
Gündem 25.02.2020, 10:39 25.02.2020, 15:00
1391
banner844
banner785

25 Şubat 2020 Salı günü yani bugün üç ayların ilki Recep ayına girilirken, 27 Şubat 2020 Perşembe gününü Cuma'ya bağlayan gece de Regaib Kandili'ni idrak edeceğiz. Recep, Şaban ve Ramazan ayından oluşan mübarek üç aylar dolayısıyla Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan mesajda, şu ifadelere yer verildi:

“Bir birinden değerli bereket, rahmet ve mağfiret ayları olan; Recep, Şaban ve Ramazan’ı içinde barındıran üç aylara kavuşmanın heyecan ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Feyiz ve bereketin en yüksek seviyeye ulaştığı, ellerin semaya açılarak gönüllerin yüce Allah’a yöneldiği, paylaşmanın değerinin anlaşıldığı bu üç aylarda; hayatımızın gidişatı konusunda bir değerlendirme yaparak, Milletçe birlik ve beraberlik duyguları içinde hareket etmemiz gerektiğini düşünüyoruz.

Bu vesileyle Düzce Üniversitesi olarak; tüm İslam aleminin üç aylarını tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin tüm insanlığa barış, huzur, refah ve esenlik getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.”

Yorumlar (3)
Temenni 1 yıl önce
"Barış, Huzur, Refah ve Esenlik" Temenni İle Olmuyor Rektör Hanım.Bu Değerlerin Ülkede Olması İçin Yüzümüzü Batıya Dönmemiz Gerekiyor Batının Değerleri Gerekiyor "İfade Özgürlüğü,Basın Özgürlüğü Hukukun Üstünlüğü,Liyakat,Güvenlik Gerekiyor Lakin Bu Kadro İle (İktidar) Batıya Dönmek, "Türkiye Bir Hukuk Devletidir" Demek Gibi Bir Şey...
Vatandaş 1 yıl önce
Hiç yakışmayan bir açıklama olmuş Gazi Mustafa Kemal Atatürkün kurduğu Laik Demokratik bir ülkenin eğitim kurum idarecisi böyle bir açıklama yapamaz
Düzceli 1 yıl önce
Pes artık dünyanın neresinde görülmüş bilen varmı Çağdaş eğitim verilmesi gereken bir yüksek eğitim kurum idarecisi dini bir dönemin üzerine bastırarak belirtmede bulunsun. devletin değilde hükümetin rektörü olduğu çok belli oluyor
kapalı