banner851

banner614

RESİM SERGİSİ VE GÖSTERİLER DÜZENLENDİ

banner619

Düzce’de 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları Anıtpark Meydanı’nda çelenk sunma töreniyle başladı. Çelenk töreninin ardından Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde resim sergisi ve Turgut Özal Anadolu Lisesi öğrencilerinin düzenlediği çeşitli gösteriler yapıldı.

banner846
Gündem 24.11.2019, 12:44 24.11.2019, 19:08
879
banner844

Tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de 24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Etkinlikler saat 9:00 Anıtpark Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başladı.
 
Çelenk sunma törenine MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ve diğer protokol üyelerinin yanı sıra çok öğretmen ve öğrenciler katıldı.
 


Düzce Belediyesi Bandosu ve Bayrak Flama Takımı’nın hazır bulunduğu tören, Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’in Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu.
 Etkinlikler Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği “Bir Öğretmen Bir Eser” öğretmenler günü sergisi, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın katılımlarıyla gerçekleştirildi. Sergide öğretmenlerin yaptığı eserler gösterildi.
 Etkinlikler Turgut Özal Anadolu Lisesi öğrencilerinin yaptığı çeşitli gösteriler ile devam etti.
 


Son olarak Düzce Valisi Dr. Zülfik Dağlı emekli öğretmenlere plaket sunumu ile etkinlikler sona buldu.
 

Yorumlar (4)
kenan 2 yıl önce
akplıler oy zamanı meydanlarda olur alır oyları ne hıkmetse sonra törenlere katılmazlar ama başka partılıleride eleştırırler sanırsın padısahlar kıbır heykelleri ümit vekıle helal olsun adam adammiş oy vermedim ama pişmanım
Öğretmen 2 yıl önce
Başta tüm şehit öğretmenlerimize sonra da ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah rahmet eylesin. Halen görevde olanların da kıymetlerinin bilinmesi dileğiyle...
Serdar Gürler 2 yıl önce
En büyük öğretmenimiz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK herşeyi onun sayesinde öğrendik TÜRKÜZ, DOĞRUYUZ, ÇALIŞKANIZ SENİN İLKELERİN VE DEVRİMLERİN ,Kurduğun CUMHURİYETİN gölgesinde yaşatıyoruz NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE birileride derslerini alırlar inşallah.
gerçekler 2 yıl önce
akp teşkilatından kimseyi göremedik gerçek malesef.
20°
açık