banner851

banner614

SAADET’TEN ERBAKAN ETKİNLİKLERİ

2016 yılı Erbakan Haftası etkinlikleri 'Savaş Değil Barış, Çatışma Değil Diyalog' başlığı altında yapılıyor. Saadet Partisi İl Teşkilatı hafta dolayısıyla Erbakan’ın hayatından kesitlerin yer aldığı fotoğraf sergisi açarak vatandaşlara ikramda bulundu.

banner619
Gündem 26.02.2016, 14:45
654
SAADET’TEN ERBAKAN ETKİNLİKLERİ
Milli Görüş Hareketinin Merhum Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefat yıldönümü sebebiyle Saadet Partisi İl Teşkilatı bir dizi etkinlik düzenliyor. 'Savaş Değil Barış, Çatışma Değil Diyalog' başlığı altındaki etkinlikte Avni Akyol Parkı girişinde kurulan Fotoğraf Sergisiyle halka açık olarak gerçekleşiyor.Sergiyi gezen vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunarak Erbakan hakkında bilgiler veriliyor.Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol, Fotoğraf Sergisi’nin açılışı öncesi yaptığı konuşmada Erbakan’ın özgeçmişi paylaşarak vefatının 5.yılında hayatı boyunca önemsediği D8 projesine dair bilgiler verdi.

Erbakan Haftası, 28 Şubat Pazar günü Müftülük Konferans Salonu’nda saat 19.30’da “Erbakan ve Ortadoğu’daki Gelişmeler” konulu konferansla devam edecek.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (7)
çeçen 6 yıl önce
sizlere soruyorum erbakan haftası düzenliyorsunuz tv 5 te erbakanın oğlu program dışı vebaldesiniz kimi kandırıyorsunuz başkannnnnnn
seçmen 6 yıl önce
FATİH ERBAKAN partinin başına geçmeden SAADETE oy yok bunu anlayın artıkkkkkkkkkk
erhan düzceli 6 yıl önce
birkan bey kimin güdümündesiniz? fatih erbakan kaç kere düzceye geldi hiç bir tanesinde medyada göremedik sizleri hayırdır......
hasan 6 yıl önce
sayın başkan oğluna fitne deyip rahmetlinin sergisini yapıyorsunuz yazık
Düzcee 6 yıl önce
Başkan Pastanede Akp yandaşlığı yapıp Rahmetli Hocanıza ihanet etmiş olmadınızmı ne anması.Ayıp ayıp EDEP yahu EDEP.
Orhan 6 yıl önce
Yüce Allah Kuran da bize , övülmeye layık olan tek Allah tır. Der iken biz neden hala yok Fatih yok Atatürk yok İnönü yok Özal yok Menderes yok Erbakan yok yarın Tayyip Erdoğan . Yoksa biz Kuran okumuyormuyuz yoksa biz Allah'ın Ayetine karşı mı duruyoruz. Yoksa bu yüzden mi Müslüman bir ülke olarak hep gerideyiz. Bunu sorgulamamız gerek mez mi.
EMEKLİ 6 yıl önce
SİZİ GİDİ SİZİ... ERGENEKON BU ZATIN ZAMANINDA KENDİNİ GÖSTERDİ AMA BAŞBAKAN ERBAKAN DOSYAYI SÜMEN ALTI ETTİ.. PROTESTO EYLEMLERİNİ YAPANLARI DA JOPLATAN, BU İŞLER FASO FİSO DİYEN DE KENDİSİDİR.