banner851

banner955

SAĞLIKLI YAŞAMA DİKKAT ÇEKTİLER…

T.C İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen ve Erdemliler Derneği tarafından hayata geçirilen ‘Kuşaklar Buluşuyor’ projesi kapsamında ‘Sporsuz Olmaz Ekibi’ tarafından Temiz çevre, Sağlıklı Yaşam adı altında etkinlik daha gerçekleştirildi.

Gündem 17.11.2022, 12:30
561
SAĞLIKLI YAŞAMA DİKKAT ÇEKTİLER…

Sporsuz olmaz ekibi tarafından organize edilen sağlıklı yaşam bisiklet turu Erdemliler Derneği, Kuşaklar Buluşuyor proje ofisinin önünden başlayarak, Çilimli şehir turuyla tamamlandı. Türk bayrakları ve Erdemliler Derneği bayrakları ile dolaşan bisikletli gençler, sağlıklı yaşama ve sporun önemine dikkat çekti.  Bisiklet turu, proje merkezinde etkinliğe katılanlara yapılan ikramlarla sona erdi.

 Konuyla ilgili bilgi veren proje koordinatörü Hasan Karadayı “Atalarımız  “Her işin başı sağlık” , “sağlık olsun” “En büyük zenginlik sağlıktır” gibi bercesteleri boşuna söylememişler. Gençlerimize sağlık olmadan hiçbir şeyin tadı olmadığını ve sporu alışkanlık haline getirmelerinin sağlıklı yaşam için önemine dikkat çektik.  Kuşaklarımıza sağlıklı yaşamak için gerekli davranışsal donanımları kazandırmak adına gerçekleştirdiğimiz bisiklet turumuzla temiz çevreninde sağlıklı yaşam için olmazsa olmazlardan olduğunu da ifade ettik. Sağlığı olanın umudu, umudu olanın her şeyi vardır.” dedi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız