banner851

banner614

SAĞLIKTA DEVİR TESLİM YAPILDI

banner619

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri iken İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürlüğüne atanan Op.Dr. İbrahim Özcan, görevi Konya Beyhekim Devlet Hastanesi'ne doktor olarak atanan Dr. Mustafa Özyörük'ten devraldı.

banner846
Gündem 31.10.2017, 15:45 31.10.2017, 17:56
2012
banner844

Devir teslim töreni İl Sağlık Müdürlüğü makamında Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Ahmet Zengin, İdari ve Mali İşler Müdürü Özkan Çalış, Düzce Sağlık Sen Şube Başkanı Ayhan Büyükbingöl ve kurum personellerinin katılımıyla yapıldı. İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürlüğüne atanan Op.Dr. İbrahim Özcan törende 11 aydır Düzce’de başarılı işlere imza atan Özyörük’ün yukarıya çıkardığı bayrağı daha ileriye götürmek için çalışacaklarını ifade ederek kendisine teşekkür etti. Özcan tarafından Özyörük’e çiçek ve teşekkür plaketi takdim edildi.

Gönül rahatlığı ile görevi devretmenin kendisi için en büyük bahtiyarlık olduğunu kaydeden Özyörük, ise herkese teşekkür etti. Özyörük de Özcan’a teşekkür ederek Mevlana tablosunu hediye etti.

Daha önce Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptığı Konya Beyhekim Hastanesi’ne doktor olarak atanan Özyörük, yazılı olarak veda açıklaması yaptı.
Açıklamada, ülkenin kritik ve zor döneminde Düzce'de az zamanda güzel ve büyük işler başardıklarını belirten Özyörük, “geleceğe yatırım yaptık. Sadece çalışarak mutlu olunacağına ve yine çalışarak dinlenmeye olan inancımızla çalıştık. Çalışmayı ve gayreti üstün ve değerli saydık. Vatan, millet, devlet, bayrak adına insanımız ve insanlık için faydalı işler yapmanın imani derinliğinde, öte dünyalar için azıklar biriktirdik. Hak için Sevdik, Hak İçin Çabaladık. Hiç ayrılmayacak gibi çalışıp bugün ayrılacak gibi hazırlıklı olduk. Bize gönüllerini açan gerek personelimize gerekse bu güzel beldenin güzel insanlarına şükran doluyum. Çok ve güzel dostlarım oldu. Kardeş olmanın tadını ve lezzetini aldık.Çalışan gayret eden başarsa da başaramasa da fedakarca çabalayan tüm personelime teşekkür ederim. Eksik kalanlarımıza da gayret niyaz ederim. Devletin ve milletin işinde disipline ve hakkaniyete olan inançla çalışmayı milletimize bir borç bildik. Tüm camiamızla birlikte ayrıca Üniversite hastanemiz değerli yöneticileri nezdinde personelimize teşekkür ederim.  Özel, Kamu ve Kamu dışı sağlık çalışmalarında katılım sağlayan herkese ve özellikle basın mensuplarımıza teşekkür ederim. Olduğumuz gibi görünüp, Göründüğümüz gibi olarak yaşayabilmek dua ve dileklerimle görevi devralacak yeni sağlık müdürümüzü kutluyor, görevinde başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (10)
mehmet 4 yıl önce
gösterişçi insanlarla bu iş olmaz sayın il sağlık müdürüm
Misafir 4 yıl önce
Bu adamın müdür olması başlı başına bir hata idi gereksiz yerlere gereksiz harcamalar yapılmasına sebep oldu.Her kim görevden aldıysa Allah ondan razı olsun
maaşallah 4 yıl önce
F klavye zorunlu hale gelecekmiş
!!!
mr.muscle 4 yıl önce
İnşaAllah sızıntılardan ,malum yapıya mensup riyakarlardan arınmış bir kadro kurulur,taşlar yerine oturur.Temizlik yapılır.Her yer pırıl pırıl olur.
Hayırlı Olsun 4 yıl önce
Makamların gelip geçici olduğunun güzel bir örneği.
Servisci 4 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun
Murat 4 yıl önce
Bakalım yeni sağlık müdürü ne kadar görevde kalacak? Tam iş yapmaya başlayacak derken bir filifotla bürokrat göndermek Düzce' ye has bir uygulama
Yerli 4 yıl önce
Guleeeee guleeeeee sanaaaaa yolunnnn kapalı olsunnnnnn dokturrr beyyy
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın