banner851

banner614

SAHADA DÖRT KOLDAN ÇALIŞMA

banner619

Düzce Belediyesi şehir merkezinde yama, çevre düzenleme ve bakım-onarım çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Faruk Özlü yürütülen çalışmalarla ilgili "Kış şartları öncesi hiçbir bölgemizde eksiklik kalmayacak.'' dedi.

banner846
Gündem 25.11.2019, 16:52 25.11.2019, 19:22
1355
banner844
Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt yama ekipleri şehir merkezinin muhtelif noktalarında çalışmalarına devam ediyor. Kültür Mahallesi ve Yeni Sanayi bölgesinde devam eden çalışmalar kapsamında alt yapı onarımı gerçekleştirilen noktalara asfalt yama uygulanarak kış ayları öncesinde çözüm sağlanıyor.


Çukur ve bozuk yolların trafik akışında tehlike arz etmemesi adına yapılan çalışmalar belirlenen plan çerçevesinde çevre mahallelerde de devam edeceği bildirildi.

Öte yandan Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Cedidiye Mahallesi ve Celal Kasapoğlu Caddesi'nde onarım ve tamirat gerektiren sokaklarda çalışma yaparken, Aziziye Mahallesi'ndeki kavşak ve kaldırımlarda ise yeni düzenlemeler devam ediyor.

Yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmaları da Akçakoca yolu üzerindeki kavşaklar ile yan bantlarda gerçekleştiriliyor.Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü "Kış şartları oluşmadan önceliklerimizi tamamlaya çalışıyoruz, hiçbir bölgemizde eksiklik kalmayacak'' dedi.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (18)
yalan 2 yıl önce
yalanlar yalanlar siz hıc bısey yapamasınız yine yollar aynı insanları kandırmayın koçyazı terzioglu yenı açılan yollar bir giren yolda kalıyor saniyeden cıkamıyoz muhtarda aynı ses cıksın artık
Köylü 2 yıl önce
Sayın başkan Allah aşkına Azmimiili mah Şafak sokak ta da bakım yaptırın.
halil kaşık 2 yıl önce
yıllardır anlamadığım bir nokta halada akıl sır erdiremem asfaltı döküyorlar oh ne güzel oldu diyoruz 10 gün geçmiyor asfaltı kemeler eşmeler yok alt yapı yok internet yok bilmem ne yaw kardeşim bu işleri asfaltı döktükten sonra değilde dökmeden halletseniz canım yolun anasını ağlatmasanız .sonra heryer köstebek yuvası gibi yama yapmaya çalışırsınız yazık günah o harcanan paralara çarçuru seviyorsunuz .nediyim Allah ıslah etsin
aydınpınar cad 2 yıl önce
aydınpınar caddesinde doğalgaz yok
Duzceli 2 yıl önce
Baskan fisko kavsağiını bir an önce ac.
Musa 2 yıl önce
Yapılan kavşak düzenlemelerini yarım yamalak asfaltsız bıraktığınız gibi mi
Nursen 2 yıl önce
Kış gelmeden ilkin bence kaldırımlar yapılmalı kızak gibi oluyor insanlar yürüyemiyor. Kış geliyor diye korkuyoruz
DÜZCELİ 2 yıl önce
HABERİ SESLENDİREN ARKADAŞA SÖYLEYİN, BU İŞLERDE BİRAZ BİLGİMİZ VARDIR. O ARKADAŞ, HABERİ SAKİN SUNSUN. PEŞİNDEN ATLI KOŞTURUYOR GİBİ DIRIRI DIRIRIR DIRIRRIRIRIRIR DİYE HABER SUNMASIN. KELİMELERİ YUTARAK KONUŞUYORSUN DOSTUM
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
açık