banner615

banner614

banner701

ŞAHİN İLE BİREBİR GÖRÜŞTÜLER

banner619

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, İstanbul’da gerçekleştirilen bir programda TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile bir araya geldi. Hisarcıklıoğlu, Düzce’nin son dönemlerde ciddi gelişme sağladığını belirtirken, Feyzioğlu ise TSO’nun Düzce ve ülkenin gelişimine önemli katkılar sağladığını vurguladı.

Gündem 24.01.2020, 16:43 24.01.2020, 17:11
1131

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, İstanbul’da gerçekleştirilen 15 ICC Tahkim Günü toplantısına katılarak, burada TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile bir araya geldi.15. ICC Tahkim Günü toplantısının sonunda Türkiye Barolar Birliği Başkanı ile Düzce ve Düzce’deki gelişmeler hakkında istişarelerde bulunanDüzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’e, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu da destek verdi. Düzce’nin son dönemlerde ciddi gelişme sağladığını söyleyen Hisarcıklıoğlu, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın bölgede söz sahibi bir kuruluş haline geldiğine işaret etti.
Düzce’deki gelişmeleri yakından takip ettiğini söyleyen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu da sivil toplum kuruluşlarının ülke gelişimine olan katkılarına dikkat çekti.Yorumlar (4)
esnaf 10 ay önce
insan hep aynı yüzleri görmekten sıkılyor artık değişmeleri lazım farklı yüzler yenilikçi arkadaşları görmek istiyoruz ve insanların yaşam koşullarını iyiyleştiricek onlar için çalışan çabalayan yeni yüzler...
mete 10 ay önce
Düzcedeki gelişmeler. Ticaret odasına duyurulur.SGK e -haciz yapar... vergi dairesi e- haciz yapar.Ticaret odası esnaf sıkıntısını dile getir.yiyip içip gezme
Kemal 10 ay önce
Rıfat bey’e sormak lazım, Düzce’de ciddi anlamda ne gelişmiş
Sozubuyuk 10 ay önce
Duzce de negibi gelisme oldu halin niye haberi yok neydi neoldu biri aciklarmi
25°
açık