banner851

banner614

ŞAHİN: KAZANÇLI BİR ZİYARET OLDU

banner619

Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun katılımı ile Yenikent Polis Merkezinde gerçekleştirilen il koordinasyon toplantısını değerlendiren Vali Vasip Şahin, toplantıda Düzce’deki bir çok problemi bire bir konuşma fırsatı elde ettiklerini ve çözümüne ilişkin önemli kararlar aldıklarını söyledi. Köylerin kanalizasyon ve arıtma sorununu çözüme kavuşturacak olan kolektörlerin yapımı ile ilgili bütçe sıkıntısı olduğunu Bakan Eroğlu’na ilettiklerini ifade eden Şahin, bakandan konuyla ilgili destek sözü aldıklarını belirtti.

banner846
Gündem 21.05.2012, 15:35
125
ŞAHİN: KAZANÇLI BİR ZİYARET OLDU
banner844

Dün gerçekleştirilen AK parti İl Kongresinin ardından Yenikent Polis merkezinde koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıya Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu da katıldı. Vali Vasip Şahin, koordinasyon toplantısı hakkında açıklamalarda bulunarak, projeler hakkında bakandan destek sözü aldıklarını belirtti.

Destek Sözü Aldık

Şahin, “İSKİ ile ilgili havzanın kolektörlerinin, atık su arıtımlarının ve köy kanalizasyonlarımız konuları bizim için önemliydi. Daha önce devlet su işleri, İSKİ ve özel idare belediyeler olarak 

Yorumlar (0)