banner851

banner955

ŞAHİN VE DİLBER YALNIZ BIRAKMADI

Düzce Valiliğinden Samsun Valiliğine atanan Dr. Zülkif Dağlı, yeni görevine başladı. Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Kent Konseyi ve Yeşilay Şube Başkanı Av. Arb. Ali Dilber ile TSO Meclis üyeleri de Vali Dağlı’yı yeni görevinde yalnız bırakmadı.

Gündem 19.06.2020, 12:07 19.06.2020, 13:05
3308
ŞAHİN VE DİLBER YALNIZ BIRAKMADI
banner1032

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarının ardından Samsun Valiliğine atanan Vali Dağlı, yeni görevine başladı.

Kente gelen Vali Dağlı için valilik binası önünde karşılama töreni düzenlendi.

Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Kent Konseyi ve Yeşilay Şube Başkanı Av. Arb. Ali Dilber ile TSO Meclis üyeleri de Vali Dağlı’yı yeni görevinde yalnız bırakmayarak düzenlenen törene katıldılar.

Daha sonra valiliğe geçerek gazetecilere açıklamalarda bulunan Dağlı, Karadeniz'in incisi Samsun'da görev yapacak olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Dağlı, Samsun'un çok önemli bir kent olduğunu vurgulayarak, "Samsun ticaret, önemli bir tarım, turizm, aynı zamanda sağlık ve spor şehri. Bunları şu anki halinden kat kat öteye götürmek suretiyle inşallah bu gelişimde bizim de katkımız olur. İnşallah hayırlı güzel hizmetleri sizlerin desteğiyle yaparız." dedi.

Dağlı, daha sonra makamına geçerek ziyaretçileri kabul etti.

Yorumlar (4)
Düzceli 2 yıl önce
Sayın valim yeni yeriniz hayırlı olsun Rabbim utandırmasın hayırlı hizmetler yapmayı nasıp eylesin inşAllah saygılarımla
DÜZCELİ 2 yıl önce
Adamı rahat bırakın anca kurtuldu sizden tee samsunlara kadar peşine gittiniz.
Eski Düzceli 2 yıl önce
Vali bey neden yanlız gidiyorsun yalakalarınıda yanında alıp götürseydin hiç kambersiz düğün olurmu hoş bunların hepsi kanber birbirlerinden ayıramazsın yazık düzcenin haline.
Murat batur 2 yıl önce
Çok düzgün ve saygın bir bürokrat olarak düzcelileri sevgisini kazandınız, bundan evvelki bazı valilerimiz gibi kibir,küçük görme , değer vermeme gibi özellikleriniz hiç olmadı,samsunlular çok şanslı,, size yeni görevinizde kolaylıklar diliyorum, bu şehir değerli valilerini hep büyük illere yolcu etmiştir, sizin de yolunuz açık olsun.
18
parçalı bulutlu