banner615

banner614

banner701

ŞAHİN’DEN SAĞDUYU ÇAĞRISI

banner619

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın sosyal medya üzerinden sert eleştirilerde bulunduğu Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye sahip çıktı. Bu girişimleri Özlü’yü itibarsızlaştırma çabaları olarak niteleyen TSO Başkanı Şahin, sağduyu çağrısı yaptı.

Gündem 09.01.2020, 15:40 10.01.2020, 23:07
2111
ŞAHİN’DEN SAĞDUYU ÇAĞRISI

CHP Düzce Milletvekili Mahmut Tanal ile Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü arasında günlerdir twitter üzerinden devam eden ‘Düzce için ne yaptın?’ polemiği bitmiyor. Taraflar karşılıklı paylaşımlarla birbirlerine sert eleştirilerde bulunurken, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, “Bu tartışmanın kimseye faydası yok” açıklaması ile isim vermeden CHP’li Tanal’a göndermede bulundu. Belediye Başkanı Faruk Özlü için övgü dolu ifadeler kullanan Şahin, yazılı açıklamasında şunları kaydetti:
“Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak, her dönem Düzce ve bölge meselelerinin çözümüne pozitif katkılar sağladık. Sadece sanayici ve yatırımcıların değil, eğitim, turizm, tarım, ekonomi, işsizlik ve benzeri makro meselelere çözüm getirmek için her daim çaba göstermekteyiz. Özellikle gençlerin ve çocukların geleceğe umutla bakabilmesi adına, başta eğitim alanında olmak üzere pek çok  alanda projeler geliştirmekteyiz. İnsanımızın refah ve mutluluğu amacıyla yaptığımız çalışmaları Valilik, üniversite, belediye gibi kurumlarla eşgüdüm halinde sürdürmekteyiz.
Bu anlamda, Düzce Belediye Başkanı Sayın Dr. Faruk Özlü’nün, hem bakanlığı döneminde, hem de belediye başkanlığı sırasında TSO’ya, dolayısıyla sanayicilere, yatırımcılara, ülkeye ve Düzce’ye verdiği destekler, gerçekleştirdiği hizmetler izahtan varestedir. Sayın Faruk Özlü, sadece Düzce’nin değil, bu ülkenin de saygın ve kıymetli bir evladıdır. Son günlerde, sosyal medya üzerinden Sayın Özlü’ye yönelik tasvip etmediğimiz itibarsızlaştırma çabalarını görmekte ve bu durumu üzülerek izlemekteyiz. Bu türden tartışmaların, siyasi polemiklerin ne Düzce’ye, ne de ülkeye hiçbir faydası olmadığını, toplumun hiçbir meselesini çözmeyeceğini vurgulamak isteriz. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak, herkesi sağduyulu olmaya, Düzce ve ülke meselelerinin çözümüne katkı sunmaya davet ediyoruz.”

Yorumlar (19)
İbrahim Danışan 10 ay önce
Düzce in durumunu övenlere söyleyecek bişey yok herşey ortada Düzce halkı yoruldu artık inin sırtından bu hale getirenlerin sırtına binin birazda yapılan işlere bakıyorum ve gülüyorum
DÜZCELİ 10 ay önce
Körler sağırlar bir birini ağırlar.
işçi 10 ay önce
ya ne anlatıyorsunuz birileri çıkıp doğruları anlatincami ortaya çıkıyorsunuz daha işçinin nisan ayından beri mesai ve ikramiyeler verilmiyor
Düzceli 10 ay önce
Mahmut tanal denilen şahıs ne zaman Düzce’den milletvekili seçilmiş? Mahmut tanal seçildiği ilin sorunlarını çözsün önce!
Ekrem 10 ay önce
Körler sağırlar birbirini ağırlar
alı kemal 10 ay önce
şıracıyla bozacı metaforu
Adem buyuk 10 ay önce
Syn sahin neyin prsinde bilmemde özluden bi aferin almistir.yerinide saglama tabiki
En son kişi 10 ay önce
Konuştu tebrikler, işsizlik diyorsunda performansı %90 olan mühendisler işsiz kaldı belediyelerde ve özel idarelerde sesimizi duyan var mı?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık