banner851

banner614

SALGININ DÜZCE’YE ETKİSİNİ ANLATTI

banner619

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin video konferans yönetim ile katılım sağladığı ulusal ve uluslar arası toplantılarda, koronavirüs salgınının Düzce iş dünyasına yansımalarını anlattı ve beklentileri dile getirdi.

banner846
Gündem 04.05.2020, 13:54 04.05.2020, 14:00
1259
SALGININ DÜZCE’YE ETKİSİNİ ANLATTI
banner844

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası Bilgilendirme Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın moderatörlüğünde gerçekleştirildi. Video konferans yöntemi ile yapılan toplantıya Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin de katılım sağladı.

Şahin ayrıca Oda Borsa Başkanları İstişare Toplantısı ve İktisadi Kalkınma Vakfı Pandemi Sonrası Türkiye-Avrupa Birliği İlişkileri konulu bilgilendirme toplantılarında da online olarak hazır bulundu. Toplantılarda pandemi ile ilgili yaşanan sıkıntılar gündeme getirildi.

Her 3 toplantıda da Düzce’deki iş insanlarının pandemi dolayısıyla yaşadıkları sorunları dile getiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, mücbir sebep kapsamının genişletilmesi, lojistik sektöründe faaliyet gösterenlere gri pasaport verilmesi, kamu alacaklarının ödenmesi, enerji faturalarının ertelenmesi gibi kritik öneme sahip konularda kamu kaynaklarının önlemler almalarını beklediklerini ifade etti.

Yorumlar (2)
Cadde81 1 yıl önce
YAKIŞIR BAŞKANIMA ADAM GİBİ ADAM TUNCAY ŞAHİN
Ahmet hakan 1 yıl önce
Buda telefoncuda çalışıyo galiba başkanının adamlıgına laf edenmi oldu vurguluyon şimdi
16°
kapalı