banner851

banner614

SALGINLA MÜCADELENİN GİZLİ KAHRAMANLARI…

banner619

Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınında en etkin mücadeleyi sağlık çalışanlarının ardından, güvenlik güçleri veriyor. Düzce’de toplum sağlığı için gece gündüz demeden çalışan güvenlik güçleri, halkın takdirini topluyor.

banner846
Gündem 18.04.2020, 15:35 20.04.2020, 10:43
2068
SALGINLA MÜCADELENİN GİZLİ KAHRAMANLARI…
banner844

Küresel bir kriz haline gelen Yeni Tip Koronavirüs (Covid -19) salgınında Türkiye’de her geçen gün vaka ve ölü sayısı hızla artmaya devam ediyor. Salgına karşı büyük bir mücadele veren sağlık çalışanları en büyük risk altında bulunuyor.

Salgınla mücadelede ise sağlık çalışanlarının ardından en büyük mücadeleyi ise güvenlik güçleri veriyor. Gece-gündüz halkın sağlığı için, şehir merkezlerinde polis ekipleri ve Gece Kartalları olarak anılan  bekçiler, köylerde ise Jandarma ekipleri özveriyle çalışıyor.

Şehir merkezinde denetimlerini arttıran polis ekipleri ve Gece Kartalları, vatandaşların zorunlu olmadığı sürece dışarıya çıkmamaları konusunda uyarı yaparken, mücavir alan dışında ise jandarma ekipleri evlerinden dışarıya çıkamayan 65 yaş ve üstü yaşlılar ile kronik hastaların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Güvenlik güçlerinin halk sağlığı ile ilgili verdiği bu mücadele halkın güvenini kazanıyor

Yorumlar (3)
Düzceli 1 yıl önce
zabıtalar otursunlar araca gezsinler ne güzel dünya
Emekli zbta 1 yıl önce
Yazıklar oldun zabıtadan hiç bahsetmeyin
Düzceli 1 yıl önce
Zabıtalar 1+3 çalışıyolar neredeler ki bahsetsinler
18°
açık