banner851

banner614

SANAYİ ESNAFI ALTYAPI İSTİYOR

banner619

24 Haziran seçimleri için AK Parti’den bir kez daha aday gösterilen Düzce Milletvekili Ayşe Keşir seçim ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Dursun Ay’la birlikte eski sanayideki işyerlerini gezdi. Sanayi esnafı Keşir ve Ay’a yaşadıkları altyapı sorunlarını anlatarak çözüm istedi.

banner846
Gündem 25.05.2018, 17:41 26.05.2018, 09:26
2546
banner844

AK Parti Düzce milletvekili adayları seçim gezilerini sürdürüyor. Düzce Milletvekili ve Milletvekili Adayı Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Dursun Ay ile birlikte eski sanayideki işyerlerini gezdi. Keşir ile Ay sanayi esnafının sorunlarını dinleyerek seçimlerde destek istedi.

Esnaftan altyapı tepkisi
Belediye başkanıyla milletvekili adayını karşılarında gören bazı sanayi esnafları da yaşadıkları sorunları dile getirdi. Özellikle yağmur yağdığı zaman çok sıkıntı çektiklerini dile getiren esnaflar, buradaki altyapı sorununun çözülmesi için Başkan Ay ve Keşir’den destek istedi. Keşir de Başkan Ay’ı göstererek “O sorunu çözmesi gereken kişi burada” şeklinde konuştu.

Unutulmak istemiyorlar
Bazı esnaflar da sorunlarının her zaman arka planda kaldığı serzenişinde bulunarak,
“Eski Başkan Mehmet Keleş ve Fahri Çakır 3 yıl önce “Geleceğiz” demişlerdi ama gelen olmadı. Hep çarşıyı gezmeyin biraz da bizim yanımıza uğrayın. Biz 3 yıldır gelmenizi bekliyoruz. Bizi daha çok ziyaret edin.” ifadelerini kullandı.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (32)
Düzceli 3 yıl önce
Uluslar arası yolda gölyaka otoban çıkışının güzergahı geçici olarak değiştirilmiş mecburi yön olan yolda hangi kasisten,bozuk yoldan kaçacan düzgün yol yok siyasetciler o yolu kullananlar duamı,bedduamı eder size düşünün..
Doğrucu köylü 3 yıl önce
Ah şu kılıçtaroğlu ülkeyi kötü yönetti bu hale geldi akp yi seçin de düzeltsinler keşiri de kovalamışlar çok ayıp
adnan 3 yıl önce
suratlardaki ifade tam olarak şu:siz bize oy verim, valla söz dediklerinizi yapacaz bu sefer:))
şahin 3 yıl önce
Benden size okkalı bir TAMAM
şahin 3 yıl önce
Bunlara sadece tek sözcük söyleyin TAMAM,
APSUva 3 yıl önce
Doyduk gezilere Ankara dan seçim zamanı geliyor sunuz oyları alıp gidiyorsunuz bu sefer yemez BU SEFER OTOBÜSTE YER YOK BİLET TEK YÖN ANKARA YA YER KALMAMIŞ
madur 3 yıl önce
üç buçuk senedir buralara ayak basmadılar da şimdimi çıktılar keriz avına yani yer sen artık ben ce yeter
Akpli 3 yıl önce
Kendi partımden soguttunuz beni hiçbirinize oy yok gidin kimlere torpil yaptıysanız haketmeyenlere kadro verdıyseniz onlar oy versin size
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
kapalı