banner851

banner955

SANCAKLI KAVŞAĞI’NA HADSİZ SALDIRI

Düzce düşmanı provokatörler yine iş başında! Kimi Düzceliler tarafından Olimpiyat kimilerince ise Rumeli Kavşağı olarak anılan ve D-100 kara yolu üzerindeki önemli geçiş güzergahlarından olan Olimpiyat Kavşağı’na memlekete fayda sağlayan bir ailenin soy isminin verilmesini hazmedemeyen kesimler, sosyal medya üzerinden başlattıkları kışkırtmaları çirkin saldırı ile taçlandırdı. Sancaklı Kavşağı yazısının üzerine, henüz kimliği tespit edilemeyen kişi ya da kişiler tarafından boya döküldü. Düzce için taş üstüne taş koyanı takdir etme geleneğini başlatan Düzce Belediyesi’nin bazı kavşak, sokak ve caddelere daha önce de benzer çalışma yapmasına sessiz kalanların, konu ‘Sancaklı’ olunca vandallıktan kaçınmaması ‘belli bir amaca’ hizmet ettiklerini açıkça gösteriyor.

Gündem 14.11.2021, 13:00 14.11.2021, 17:57
7935

Düzce’de düşmanca hislerine halkı da alet etmeye kalkan hadsizler, yaptıkları çirkin saldırı ile bir kez daha gerçek yüzlerini gösterdi.

Haftalardır sosyal medyada halkı kışkırtıyorlar

D-100 kara yolu üzerinde bulunan ve bazı vatandaşların ‘Rumeli, bazılarınınsa aynı zamanda genel kullanım olan ‘Olimpiyat’ olarak niteledikleri kavşağın yeni ismine akıllarınca karşı çıkan bazı provokatörler yüzünden kamu malına zarar verildi.

Haftalardır sosyal medya üzerinden yürüttükleri kışkırtıcı eylemlerle vatandaşları, Düzce Belediyesi ve icraatlarını provoke etmeye teşvik eden şahısların, çirkin emellerini gerçeğe dönüştürmek için başlattığı karalama kampanyası tehlikeli boyutlara ulaştı.

Çirkin saldırı

Hayırsever Sancaklı ailesi tarafından düzenlenme yapılan ve kara yollarının sorumluluğunda olan kavşağa yerleştirilen “Düzce Belediyesi- Sancaklı Mobilya A.Ş. tarafından ağaçlandırılmıştır” tabelasına çirkin bir saldırı düzenlendi. Gece saatlerinde kavşağa gelen ve kimliği henüz belirsiz kişi ya da kişiler tarafından, “Sancaklı Kavşağı” yazısının üzerine boya döküldü.

Suçlular her yerde aranıyor

İhbar üzerine sabah saatlerinde olay yerine gelen polis ekipleri, kavşağa sabotaj düzenleyerek kamu malına zarar veren kişi ya da kişileri tespit etmek için, çevredeki MOBESE ve güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Sancaklı Kavşağı yazısı üzerine boya dökerek olay yerinden kaçan vandalların kısa sürede yakalanarak, kamu malına zarar vermek suçundan haklarında işlem başlatılacağı bildirildi.

Devlet düşmanlarının maşaları!

Öte yandan Düzce Belediyesi’nin Başkan Dr. Faruk Özlü’den de önce merkezdeki bazı önemli noktalara şehre değer katanların adını verdiği bilinirken, bu değişimlere sessiz kalıp Olimpiyat Kavşağı için halkı ayaklandıranların, görünürde memleket sevdalısı ancak arka planda kendi menfaatleri için Düzce ve devlet düşmanlığını bile göz alan odakların amaçlarına hizmet eden maşalar olduğu net şekilde görülüyor.

banner844
Yorumlar (37)
necati 1 yıl önce
2 tane ağaç verdi diye yalakalıga gerek yok. orası yıllardır olimpiyat ışıkları.ayrıca kavşağı yapanında mühendis falan oldugunu düşünmüyorum eskiden trafik daha rahat daha güvenli akıyodu. ve yol lastik gibi gevşedi araba düz gidemiyo
Doğrusu alt geçit 1 yıl önce
İsim ikisi de olur ama önemli olan yapılan iş bu göbek kavşak işi Düzce mı kurtarmaz yapsınlar alt geçit hal kavşagınada sancaklı bir olimpiyata da sancaklı iki desinler eyvllah
Bilemedim 1 yıl önce
Hadsiz midir bilmiyorum ama haber başlığı yanlış olmuş gibi geldi bana, olimpiyat kavşağına saldırı olmuş görselden anladığım kadarıyla..
düzceli 1 yıl önce
halka sorulmuş mu? bu 1
2.si ise madem şehre deger katılmış sag elin verdiğini sol el bilmicek denir
yardımın da ibadetinde gizli olanı makbuldür!
gerçek Düzceli 1 yıl önce
gereken yapılmış
Ulan ne cok seviyonuz yan 1 yıl önce
Bi de utanmadan çikarci baskan ve sürekasina (kendiniz de onlardansiniz) destek veriyonuz ya akliniz kit ya da paraya vermeyeceginiz bi sey yok aslinda ikiside.
Ercan Solmaz 1 yıl önce
O zaman provasyona maal vermemek için o yazıyı önce yazıp kavşak isminin aynı kalacağını olay etselerdi böyle antipati kazanılmazdı,
düzceli 1 yıl önce
kimsenin kimseyi kışkırttığı falan yok oranın adı olimpiyat kavşağıdır.İyi o zaman bende caminin kapısına gül dikeyim caminin adını benim adım yapsınlar.Bırakın artık bu yalaka siyasetini az kaldı başkan hepiniz gideceksiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız