banner851

banner614

ŞANLIURFA'DA TOPLANDILAR

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in genel başkanlığını yürüttüğü Belediye Başkanları Birliği’nin yönetim kurulu toplantısı Şanlıurfa’da yapıldı. Toplantıda önemli kararlar alınırken, başkanlar deneyim paylaşımında bulundu. Genel Başkan Keleş, kurulun çok önemli çalışmalara imza attığını belirterek, başkanlardan 'bilimsel araştırma' ile destek istedi.

banner846
Gündem 08.05.2017, 12:05 08.05.2017, 16:10
1645
banner844
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen Belediye Başkanı Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı kent merkezinde bir otelde yapıldı. Büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanları ile birlik üyesi eski belediye başkanlarının katılım gösterdiği toplantıda önemli kararlar alındı. Toplantıda ilk olarak söz alan ve katılımlarından dolayı yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, il genelinde yapılan çalışmalarla ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

Keleş: “Bilimsel araştırma ile kurula katkı sunulmalı”
Başkan Çiftçi'nin ardından katılımcı başkanlara seslenen Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı Mehmet Keleş de işbirliği ve deneyim paylaşımının önemine değindi. Belediye Başkanları Birliği Yönetim Kurulu'nun çok önemli çalışmalara imza attığının altını çizen Genel Başkan Keleş, daha sonra bilimsel araştırmalar yaparak kurul çalışmalarına katkıda bulunulmasını istedi.

Başkan Yılmaz, deneyimlerini paylaştı
Toplantı Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın konuşması ile devam etti. Tecrübelerin paylaşımı ile edinilecek deneyimin gerek kişisel gelişim gerekse hizmet noktasında artı sonuçlar doğuracağını söyleyen Başkan Yılmaz sunumunda ekonomik belediyeciliğin de önemine dikkat çekti.

Başkan Yılmaz'ın da ardından toplantı Beypazarı Eski Belediye Başkanı İbrahim Demir'in 'Belediyelerin Sivil Toplum Kuruluları İle İlişkileri' konulu sunumu ile devam etti.
Yorumlar (16)
Ferrari 4 yıl önce
Düzce seveni yok Keleşin. Reis inşAllah görevden alacak yakında. Düzce rahat nefes alacak
erol 4 yıl önce
yandılar kılavuzu karga olanın burnu.... başka yol arayın keleşin yalalnlarına kanmayın aklınız ı alır sizin.rezil olursunuz memlekete.
Turhan 4 yıl önce
Düzcemizi ülkemizde temsil eden başkanla gurur duyuyoruz. Umarım akp başkan adayımız sayın Keleş olur. Bi kesim memnun olmasada çoğunluk memnun. Eminimki ilk belediye seçimlerinde seçmenin yarısından çok daha fazlasını alıp tekrar seçilir
Boş işler birliği başkanı 4 yıl önce
İşin gücün gezmek başkan, birliğinizin gezme dışında bir numarası yok..
Sancaklar Mesut 4 yıl önce
Başkanımızdan çok memnunuz, lütfen kibar yorum yapın, Başkan sayesinde 2 yıldır gıda malzemesi almıyoruz Sancaklar mahallesi olarak 2 yıldır yapılmayan yolumuz sayesinde toz toprak yiyoruz. Büyüksün başkan
Gerçek Düzceli 4 yıl önce
Ordaki insanların zamanını calma
Düzceli 4 yıl önce
Ketıla suyu koyduk kaynatıyoruz.
Toplantı 4 yıl önce
Bu toplantı Düzce de yapılmalıydı. Oradaki diğer başkanlara Düzce'nin nasıl avrupai bir şehir olduğunu ve üstün hizmetlerini yerinde göstermeliydi. keleş'e haksızlık yapılıyor avrupa belediyeler birliği başkanı olmalı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın