banner851

banner614

SAPLANDIĞI YERDEN ÇIKAMADI!

banner619

Bolu Dağı'nda bataklığa saplanan manda itfaiye ekiplerinin yarım saat süren çalışmasıyla kurtarıldı. Mandasının kurtarılmasına sevinen sahibi, hemen hayvanın üzerindeki çamurları elleriyle temizledi.

banner846
Gündem 22.04.2017, 11:54 23.04.2017, 12:27
7793
banner844

Bolu Dağı'ndaki Yeşilköy Köyü'nde yaşayan Fatma Güler Kılıçarslan'a ait ahırın kapısı açık kalınca 6 manda ormanlık alana kaçtı. Kaçan mandaları yakalamak için çalışan Kılıçarslan, mandalardan birini Bolu Dağı Bakım İşletme Merkezi'nin bahçesinden geçen dere yatağında bataklığın içerisine saplanmış şekilde buldu.Kılıçarslan, mandasının kurtarılması için itfaiye ve jandarmadan yardım istedi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yaklaşık yarım saat süren çalışmanın ardından mandayı saplandığı bataklıktan halatla çekerek çıkardı.

Mandasının kurtarıldığına sevinen Kılıçarslan ve komşusu çamurla kaplanan mandayı elleriyle temizledikten sonra kovalarla taşıdıkları sularla yıkadı. Kaybolan diğer 5 manda ise ekiplerin araması sonucu ormanlık alanda bulundu.Yorumlar (4)
Watndas 4 yıl önce
Köylü bastaci..!
Fatma 4 yıl önce
Helal olsun itfaiyecilere
köylü 4 yıl önce
milleti hakir görenler dağdaki çobanla bizim oyumuz bir mi diyenler size yazıklar olsun
KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİ 4 yıl önce
MEDENİYİM DİYE GEÇİNİP KÖYLÜYÜ HOR GÖRÜP İNSANA-HAYVANA SAYGISI OLMAYANLAR İYİ BAKSIN BU KARELERE...EVLADI GİBİ ÜZÜLMÜŞTÜR.ALIN SİZE GERÇEK SEVGİ