banner851

banner614

SAYMANLIK GÖREVİNİ BIRAKTI

banner619

Düzce Barosu'nda yeni bir kriz patlak verdi. Düzce Barosu Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda sayman olan Atiye Karacaoğlu Gündüz, saymanlık görevinden istifa etti. Barodaki mali sıkıntılar yüzünden görevi bıraktığı konuşulan Gündüz, yönetimdeki görevine devam ediyor.

banner846
Gündem 04.12.2019, 20:54 05.12.2019, 12:41
3216
banner844

Düzce Barosu'nda bir süredir yaşanan mali sıkıntılar, istifa getirdi.

Baronun borçlarını ödeyemeyecek hale gelmesi yüzünden Yönetim Kurulu Üyesi ve Sayman Atiye Karacaoğlu Gündüz'ün saymanlık görevinden istifa ettiği öğrenildi. Konuşulanlara göre; baroda baş gösteren mali darboğaza uzun süredir çözüm getirilememesi krize neden oldu. Borçların yanı sıra baroda çalışan personelin maaş ve sigorta ödemelerinin gecikmesi sabırları taşırdı. Mali yönetimin düzgün yapılamaması yüzünden baronun sıkıntıya düştüğü görüşünde olan Atiye Karacaoğlu Gündüz'ün tepkisini saymanlık görevinden istifa ederek gösterdiği konuşuluyor.

Öte yandan sıkıntılı süreci aşacak hamleler yapmadığı öne sürülen Düzce Baro Başkanı Av. Azade Ay'ın ayrıca gereksiz harcamalarının baro içinde eleştiri konusu olduğu gündeme geldi.

İstifa ile boşalan saymanlık görevine Ulaş Şatıroğlu getirildi.
Yorumlar (11)
Vatandas 12 ay önce
Bu kadın bir şeylerin peşinde,baroyu kullanıp kendini gündemde tutuyor çıkar yakında foyasi.
Hayirdir oncu 2 yıl önce
Bi yandan belediyeye posta koyuyonuz baskani yaliyonuz obur tarafta baroda yanli haber yapip dilberlen beraber operasyon yapmaya calisiyonuz sizi yese yese bi kendiniz yersiniz o da sizden cikandir zaten ne yiyoz diye soracak olursaniz;bok.
baro 2 yıl önce
baroda aidat sistemi yok mu,nasıl mali kriz yaşar
Kriz 2 yıl önce
Barolarda da Ekonomik Kriz Bu Denli Ciddi Demek.
Serdar Gürler 2 yıl önce
Düzcenin adaleti bu işte illaki yandaş olacak yoksa yok sayın başkanın fikirlerine karşı herkes muhalefet çalıştırmamak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar neyin borcu bu neyin sözde harcamaları yiyelim içelim kadrosuna müsaade etmediği için
hamza 2 yıl önce
Yahu devlet bakanimi bunlar devamli haberlere cikiyor alttarafi avukat ne yaomislar memlekete bir katkilari mi olmus doktor ogretmen muhendis emekli isci ev hanimi neyse onlarda bir calisan
sss 2 yıl önce
çok yerinde bir soru
sayın moderatör hadi cevap ver ....ne istiyon bu başkandan..
Ucuz sihirbazlik gosteris 2 yıl önce
Senin boyun kisa gelir haleflerin gelsin.
Tatli su kurnazi 2 yıl önce
Yönetimden de ayril! çökertip yönetimide mi ele gecirmeye çalisiyosun hayirdir? Abisinin bi gez hadi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
açık