banner851

banner955

“ŞEFFAF VE ÜYE ODAKLI YÖNETİM İÇİN YOLA ÇIKTIK”

‘Düzce Ticaret Borsası’nda 24 yıllık yönetim artık değişmeli’ diyerek başkanlığa aday olan iş insanı Emre Aycan, sahada yoğun şekilde çalışmaya ve üyelerle kucaklaşmaya devam ediyor. Kapısını çaldığı üyelerden aldığı desteğin kendilerine güç verdiğini vurgulayan Aycan, “Borsa üyelerimizin de değişimi istediğini görüyor, anlıyoruz.” dedi.

Gündem 18.10.2022, 14:45 18.10.2022, 15:17
1516

Düzce Ticaret Borsası seçimlerine sayılı günler kala Başkan Adayı iş insanı Emre Aycan seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ticaret Borsası’nda “değişim zamanı” vizyonuyla yola çıkan Başkan Adayı Aycan, Düzce, Bolu, Zonguldak ve Bartın illerindeki üyelerle bir araya geldi.

“Borsamız adeta kapalı bir kutu gibi, kamuoyunun faaliyetlerden haberi yok”

Üye ziyaretlerinde ilgi ve destek gören Aycan, “Düzce Ticaret Borsası’nda 24 yıldır aynı yönetim var. Borsamız adeta kapalı bir kutu gibi. Üyelerimizin ve kamuoyunun borsamızın faaliyetlerinden haberi yok. Borsamızda değişimin zamanı gelmiştir. Borsamızı daha şeffaf ve üyelerin beklentilerine uygun şekilde yönetmek için ekip arkadaşlarımızla yola çıktık. Borsa üyelerimizin de değişimi istediğini görüyor, anlıyoruz.” dedi.

Ticaret Borsası’nın daha etkin yönetilmesi gerektiğini vurgulayan Aycan, özellikle tarımsal faaliyetlerdeki verimlilikle ilgili projeler üretilmesi için çalışacaklarını söyledi.

“Üyelerimizin desteği bize güç veriyor”

Düzce Ticaret Borsası Başkan Adayı Emre Aycan, ziyaretlere ilişkin yaptığı değerlendirmede ise “Üyelerimizi işyerlerinde ziyaret ederek, çaylarını içiyor, desteklerini istiyoruz. Ziyaretlerimizde gördüğümüz ilgiden memnunuz. Üyelerimizin desteği bize moral, motivasyon ve güç veriyor.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
Duzce 2 ay önce
Üretebilecegin bir proje aciklarmisiniz
Volvo 2 ay önce
Tamamen katılıyorum size. Seçime kadar borsanın volvo xc90 ı ve parasıyla şahsi işlerini hatta tatile bile gittiğini bilen yok. Ayrıca seçim zamanı geldi aracı 600 bin tl zararına sattı sayın karslıoğlu. Seçimi kaybedersek araba yeni yönetime kalmasın diye yapılan bu hareketi şiddetle kınıyoruz.
Ahmet hakan 2 ay önce
Bu borda ne işe yarıyo bildiğim kadarı bi işe yaramıyo başkanın demesine göre sadece dernek gibi bişe boş işler dernegi bu başkan adayıda öncüye iyi indirmişki hep haberlerde