banner614

ŞEHİDİN BABASINDAN TEPKİ

banner619

Dağlıca’da Sözleşmeli er olarak görev yapan Piyade Er Cihan Aksarı'nın şehit düştüğü haberini alan acılı baba Cemal Aksarı, oğlunun şehit haberini aldığında hükümete tepki gösterdi. Cemal Aksarı, " Bunu hükümet yaptı, başkası değil " dedi.

banner846
Gündem 08.09.2015, 09:43
48400
ŞEHİDİN BABASINDAN TEPKİ
banner844
2011 yılından bu yana Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görev yapan oğlunun şehit olduğunun haberini alan Cemal Aksarı, yaşananlardan hükümeti sorumlu tuttu. Jandarmalardan oğlunun şehit düştüğünü öğrenen Baba Cemal Aksarı, “Ben her gün doğudayım. Tırla gidiyorum her gün oradayım. Neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Bana kimse hariçten gazel okumasın. Bunu hükümet yaptı, başkası değil. “ diye tepki gösterirken ve yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı.

Şehidin abisi de acısını “Benim kardeşim bir taneydi. Dünyaları yakardım onun için.” sözleriyle ifade etti. Şehit Aksarı’nın babası ve abisi birbirlerine sarılarak gözyaşı dökerken baba Aksarı’nın ‘Oğlum beni sakın bırakma’ diyerek acısını yaşadığı görüldü.

Düşmanları sevindirmeyeceğiz

Acılı baba ayrıca “Ben oğlumla gurur duyuyorum. O peygamber efendimize komşu oldu. Düşmanlarımızı sevindirmeyeceğiz. ağlamak sızlamak yok. dik duracağız.” Diyerek metanetli davrandı. 


Haber:Y.SEVER
Yorumlar (55)
adamın biri 6 yıl önce
yahu arkadaş! adam evlat acısıyla yanarken yanındaki ...li dolduruşa getirip olayı ak partiye yıktırıyor.bırakın böyle ucuz siyasetleri..olayın gerçekliğine bakın..yakında pkk nın sözcüsü hdp yi ülkenin tek partisi ilan edersiniz..
asker olmasaydın 6 yıl önce
ne demişti zat-ı şahaneleri bu işin fıtratında var, seçmeseydin o zaman askerliği diye...helal olsun o babaya, söylenmesi gerekeni en iyi söyleyen oldu, yakında dava açarlar kesin böyle tepki verdi diye. siz de iyi haber yapmışsınız tebrikler öncü tv
oynanan oyunu bozalım. 6 yıl önce
Kürtlerin haklarını temsil ettiğini söyleyerek.imralıdaki terörristten direktif alan hdp nin ne kadar yanlış bir yolda olduğunu umarım hdp ye destek veren kürt kardeşlerimiz anlamışlardır. gelin birlik olalım.kürt türk kardeşiz. vatan hepimizin.
ŞEHİT 6 yıl önce
BABA YÜZDE YÜZ HAKLI SORUMLU BELLİ.
Sorumlusu 6 yıl önce
Çözüm süreci diyerek terör örgütünü palazlandıranlara, pisliklerine göz yumanlara hesap sormak gerekir.
helal olsun 6 yıl önce
helal olsun babaya..ama biz yabancıyız bizim yuregimiz bir yanıyor onun bin yanıyor..RABBİM yardımcıları olsun...
nihat 6 yıl önce
Bi cihanın gitti ama bi düzce dolusu cihan evladın her zaman yanında baba Rabbim hepinize dayanma gücü versin baba
gölyaka 81''e 6 yıl önce
AKPliler değil miydi bayram törenlerini iptal ettirip akşamlarında düğünlere katılan.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
az bulutlu